Concrete5

Concrete5 açık kaynak kodlu ücretsiz bir yazılım olup, geliştiriciler tarafından oluşturulmuş ve piyasaya çıkmış bir uygulamadır.

Hemen İnceleyin

Concrete5 | Site Builder Script

Concrete5 Nedir?


Concrete5 açık kaynak kodlu ücretsiz bir yazılım olup geliştiriciler tarafından oluşturulmuş ve piyasaya çıkmış bir uygulamadır. Concrete5 web taraflı geliştirme olarak ve web taraflı kontrol olarak ikiye ayrılan scriptlerin aynı çatı altında iş yapabileceğini göstermek için çıkarılmıştır. Uygulamanın iddia ettiği duruma bakacak olursak diğer web uygulamaları ya içerik düzenlemek ve web sitesini kontrol etmek için ya da web sayfası oluşturmak ve tasarlamak için iki farklı yapıda çalışmaktadır. Bu durumun daha kolay ve bir arada olmasını isteyen geliştiriciler Concrete5’i hazırlamışlar. Bu script ile hem web sitesi oluşturabilir hem de oluşturduğunuz sitenizi web üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu iki işlemi bir arada gerçekleştirebilecek şekilde geliştirilen Concrete5 ile web sitelerinizde düzenlemek istediğiniz yeri seçerek çalışabilme vurgusunu da sürekli öne çıkarıyor.

Concrete5’i ne için ve kim kullanabilir?


Online dergi ve gazeteler.

e-Ticaret siteleri.

Ekstranetler ve İntranetler.

Hükümet web siteleri.

Küçük işletme web siteleri.

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve organizasyon web siteleri.

Topluluk tabanlı portallar.

Kilise, kulüp ve takım web siteleri.

Kişisel veya aile ana sayfaları.

Bir şirket için pazarlama odaklı siteler.

Herhangi bir okul, kolej veya üniversite web sitesi.

Birçok çevrimiçi topluluk.

Hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturmak ve içeriğini düzenleyerek kontrol etmek için çalışan uygulama PHP dili ile yazılmıştır. Linux ve Windows işletim sistemlerinde çalıştırabileceğiniz Concrete5 ile karmaşık kontrol panellerine ve ekstra web sitesi oluşturma scriptlerine ihtiyaç duymadan çalışabilirsiniz. Çalışmakta olan web sitelerinizi Concrete5 ile düzenleyebilir ve geliştirebilirsiniz.

Concrete5 Sistem Gereksinimleri


PHP 5.6 veya daha üzeri

PHP bellek sınırı minimum 64 MB

MySQL desteği 5.2 ve üzeri veya MariaDB

CURL

Eğer siz de hem web sitenizi oluşturacağınız hemde kontrol edebileceğiniz kapsamlı bir script ile çalışmak istiyorsanız Hosting Paketlerimizi inceleyebilir ve sipariş sırasında Concrete5 kullanacağınızı belirterek hizmet almaya başlayabilirsiniz. Control A.Ş. olarak kaliteli hizmet almanız amacıyla Hosting Paketlerimizi ihtiyaç duyduğunuz yapılandırma ayarları ile teslim ediyoruz.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
insan kaynakları
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları Dedicated Kiralama

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat