En İyi Hosting

En İyi Hosting

En iyi hosting aslında ne aradığınızla alakalıdır.Bazı web siteleri için sadece bir yapım aşamasında sayfası yeterli iken bazı sitelerin yüzlerce mail hesabı kullanımı olabilmektedir.İşte tamda bu noktada kurumsal web hosting paketleri devreye girmektedir.

Hem bireysel kullanıcılar hemde kurumsal kullanıcılar için mükemmellik baz alınarak hazırlanmış olan web hosting paketlerimiz ile ilgili kısaca bilgi verelim.

En İyi Bireysel Hosting:

Bireysel Hosting paketleri ile ufakçapta siteler,bloglar kişisel amaçlı mail hesapları kullanımı göz önüne alınmaktadır.Bireysel hosting için en iyi seçim için http://www.control.com.tr/hosting.aspx sayfasını inceliyebilirsiniz.Bireysel kullanıcılar göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan fiyatları oldukça uygun olan bu paketler işinizi görecektir.

http://www.control.com.tr/hosting.aspx

En İyi Kurumsal Hosting :

Firmanızın işleyişi için hosting hizmetinin önemini biliyoruz.Kurumsal mail hesaplarının kullanımı sitenizini sağlıklı yayın yapabilmesi ve işinizin sürekliliğinin hosting hizmetine bağlı olduğunun bilincindeyiz! İşte bu sebeple sadece firmalar için oluşturulmuş özel olarak yapılandırılmış web hosting sunucularımız bulunmaktadır.Sizin için en iyi olarak yapılandırılmış yüzlerce firmanın sorunsuz olarak kullanmakta olduğu web hosting paketlerini http://www.control.com.tr/kurumsalhosting.aspx sayfasından inceliyebilirsiniz.En iyi kurumsal hosting seçimini bu sayede yapabilirsiniz.

http://www.control.com.tr/kurumsalhosting.aspx

 

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !