Essential SSL

Essential SSL sertifikası şireketlerin online durumdayken kullanıcı bilgilerini ve yaptığı işlemleri korumak için gereken en hızlı SSL güvenlik işlemidir.

Hemen İnceleyin !
99,90 $ /Ay 19,90 $/Ay 'dan başlayan fiyatlar

Essential SSL Sertifika | Comodo SSL


Essential SSL Sertifikası Nedir?


Essential SSL sertifikası şireketlerin online durumdayken kullanıcı bilgilerini ve yaptığı işlemleri korumak için gereken en hızlı SSL güvenlik işlemidir. Essential SSL sertifika 2048 bitlik imzalama ve 256 bitlik şifreleme işlemi ile müşterilerinizin bilgilerini en yüksek düzeyde güvenliğe alınmasını sağlamaktadır. Essential SSL sertifikası e-ticaret sistemleri için uygundur.

Essential SSL Sertifika Özellikleri


10 dakika gibi kısa sürede hazır olması,

Hiçbir belge gereksinimi duymaması,

Bir tek alan adının koruması,

Essential SSL sertifikanın sağladığı belirli sigorta bedeli ile verilerin uluslararası sigorta şirketleri tarafından güvence altına alınması,

Güçlü şifreleme yapısının olması,

ID onaylama kapasitesinin olması,

Yüksek seviyede güvenlikli olması,

Tüm tarayıcılarda,cep telefonlarda,tabletlerde ve diğer cihazlarda çalışması,

SGC teknolojisi ile eski tarayıcılardaki zayıf şifreleme gücünü artırması.

essential ssl

Essential SSL

Siteleriniz İçin Kullanabileceğiniz Essential SSL

* Ücretsiz SSL kurulumu yalnızca Control Teknoloji A.Ş den sunucu/hosting ve benzeri hizmet alan kullanıcılar için geçerlidir.

Essential SSL Sertifikası Özellikleri

Essential SSL sertifikasının belirgin özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Güvenli Uyarısı

Essential SSL sertifikası web sitenizi güvenli hale getirecektir. Kullanıcılar tarayıcıları üzerinden yeşil kilidi görebilir ve https protokolu üzerinden web sitenizi gezebilir.

Mobil Uyumluluk

Essential SSL sertifikası doğru kurulum yapıldığı zaman mobil uyumlu hale gelmektedir. Teknik ekibimiz sizin için doğru kurulumu sağlayarak web sitenizin mobil versiyonlarda da güvenli görünmesini sağlayabilir.

Essential SSL Seo Desteği

Arama motorlarında web sitenizin https protokolüne uygun olması ve güvenli olması elbette sitelerinizin arama motoru optimizasyonuna katkı sağlayarak sıralamarda yükselmenizi sağlayacaktır. Essential SSL sertifikası seo amacıyla kullanılabilir.

Belge Gerekliliği

Sertifikaların bazıları için sadece alan adı sahibi olmanız yeterli olmaktadır.Bazıları için de tüzel bir kişilik (şirket yada kurum) olduğunuzu çeşitli belgelerle ispat edilmesi gerekir. Bu tür sertifikalar daha avantajlı hale gelmektedir. Üst kısımdan belge gerekliliğini kontrol edebilirsiniz.

Site Mühürü Nedir?

Site mührü, web sitenizin ssl sertifikasını ortaya çıkaran firmanın garantisi altında olduğunu ifade etmektedir.

Ücretsiz Kurulum

Control Teknoloji A.Ş olarak control.com.tr sunucularında web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz Essential SSL sertifikasının kurulumunu ek ücret ödemenize gerek kalmadan, ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Essential SSL Sertifikası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Essential SSL sertifikası hakkında aklınıza takılan soruların cevabını aşağıda bulamıyorsanız teknik ekibimize ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Essential SSL sertifikası web sitelerinin veri güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan premium bir sertifikadır. Essential SSL sertifikası web sitenizin güvenliğini sağlar ve güven verir. Ücretsiz ssl sertifikaları düşük güvenlik nedeniyle sanal pos vb. için kullanıma uygun değildir. Essential SSL sertifikası verilerinizi şifreleyerek kişisel verilerin korunmasını sağlamaktadır. Bu sebeple sanal pos vb. amaçla kulanılabilir. Web sitelerinize ve firmanıza prestij kazandırmaktadır. Ayrıca web sitelerinizin arama motorlarında da üst sıralarda çıkmasını sağlamaktadır.

Web sitemiz üzerinden aldığınız Essential SSL sertifikaları, siparişinizin onaylanmasının ardından hemen tahsise alınmaktadır. SSL sertifikanızın onaylanmasından sonra 1 iş günü içerisinde kurulumu tamamlanmaktadır.

Evet. Farklı bir alan adına Essential SSL sertifikanızı transfer edebiliriz. Transfer yapılabilmesi için tekrar CSR kodu oluşturulması ve tekrar kuruluma alınması gerekmektedir. Her SSL sertifikası 3 kere ücretsiz olarak farklı alan adlarına transfer edilerek tekrar kurulabilir. 4. ve sonraki ek kurulum talepleri ücretlendirilmektedir.

Essential SSL sertifikası aldığınızda merkezi ssl sunucusu üzerinde hemen aktif edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Bu sebeple cayma hakkı kapsamına girmeyip iade edilemez. Malesef Essential SSL sertifikaları teknik olarak farklı bir ürünle de değiştirilemez. Farklı bir SSL türü kullanmak istiyorsanız tekrar sipariş vermeniz gerekmektedir.

Malesef sunduğumuz Essential SSL sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş'den satın aldığınız hizmetlere tahsis edilmektedir ve kurulumları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Essential SSL sertifikası hizmetlerimizde de ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayız. Plesk yada cPanel hosting kontrol paneli kullanıyorsanız sizin için ücretsiz olarak kurulum yapabiliriz. Web hosting kontrol paneli bulunmayan sunucularda kullanıcıların kendilerinin CSR üreterek bize iletmeleri ve tahsis edilen SSL sertifikalarının kurulumlarını sağlamaları gerekmektedir.

Essential SSL sertifikalarının kurulumları dedicated ip adresleri üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple Essential SSL sertifikası kullanacağınız alan adı için ek olarak 1 adet dedicated ip adresi almanız gerekmektedir.

Essential SSL Sertifikası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Essential SSL sertifikası ihtiyaçlarınıza yönelik de en uygun çözümleri sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden sipariş vererek hemen Essential SSL sertifikası kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Sunduğumuz Essential SSL sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş kullanıcılarına yönelik bir hizmettir.
 • Essential SSL sertifika modellerinde sipariş sonrası değişiklik yapılamamaktadır. Sizin için en doğru ssl sertifikasının hangisi olduğuna karar veremiyorsanız, teknik ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Essential SSL sertifikaları elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmekte olup,cayma hakkı kapsamına girmemektedir ve iade edilemez.
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat