Hangi Hosting

Hangi hosting paketlerini seçmeniz gerektiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Hemen İnceleyin !

Hangi Hosting Nasıl Seçilmelidir?

hangi hostingi nasıl seçmeliyim

Php web siteleri içerisine joomla, wordpress, magento, drupal, mybulletin gibi sistemler girmektedir. Amacınız google’da yükselmekse mutlaka seçiminiz wordpress içerik yönetim sistemi ve linux hosting olmalıdır.

Windows hosting hesaplarında php web siteleri yayınlayabilmenize rağmen daha sağlıklı web sitesi yayını yapabilmeniz için php sitelerinizi Linux hostinglerde barındırmanız gerekir. Linux hostinglerin esas amacı php yayını yapmaktır.

Peki web sitenizin platformunu seçtiniz şimdi ne olacak?

Web sitenizin hosting hesabını seçtikten sonra şunlara dikkat etmeniz gerekir.

Hangi hosting sorusuna cevap olarak; öncelikli olarak örneğin wordpress alt yapısına sahip php bir web sitesi kurulumu yapacaksanız, küçük bir linux hosting hesabı seçmeniz yeterli olacaktır. Aylar, yıllar geçtikçe web sitenizin içeriği doldukça web sitenizin alanı sizlere yeterli gelmeyecektir ve yükseltmeniz gerekir. Daha sonra web sitenizin alanı sizlere yetmesine rağmen CPU Aşımı ile web siteleriniz kapanabilir, CPU aşımı web istenizin ziyaretçisinin ve içeriğinin çok olmasından, sunucuyu çok fazla yormasından kaynaklanır. Piyasada sınırsız hosting diye tabir edilen hosting paketleri bulunmaktadır ancak bunlarda CPU kullanımına göre sınırlandırılmıştır. Yani sınırsız değillerdir. Dünyanın sınırları bulunurken nasıl olabilir de zaten sınırsız hosting söz konusu olabilir…

Hangi hosting sorusu için sizlere tavsiyemiz işinizi görecek minik bir paketle işe başlamanız, web siteniz ilerledikçe hosting paketinizi yükseltmeniz ve daha sonra managed bir sunucuya geçmeniz olacaktır.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat