Hosting Kupon

VDS KAMPANYASI

Genellikle profesyonel seo hosting , çoklu web hosting , yazılım barındırma ve oyun sunucusu olarak kullanılan yüksek işlemci, ram ve hat kapasitesine sahip, düşük ping süresi ile çok hızlı yayın yapan Türkiye Lokasyon VDS paketlerimizle tanışmanız için ilk ay geçerli indirim kupon kodu ''profesyonellerkulubu'' nü kullanabilirsiniz.Hizmet kalitemizi ve sunucularımızı yakından incelemek için bu indirim kupon kodu ile hemen sipariş verin %50 indirimin keyfini sürün !

VPS KAMPANYASI

Hizmet kalitemize ve sunucularımıza güveniyoruz. Türkiye lokasyon limitsiz trafik ve limitsiz domain sunucularımızda Control.com.tr farkı ile en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Amatör kullanıcılar için hazırlanmış , başlangıç seviyesindeki VPS paketlerimizi incelemek ve kullanmaya hemen başlamak için ''vpsstart'' indirim kupon kodu ile hemen sipariş verin, ilk ay %50 indirimli kullanın ! (VPS-3 ve üzeri VPS sunucu paketlerinde geçerlidir.)

KURUMSAL HOSTİNG KAMPANYASI

İşletmeniz için mail trafiğinin ve web sitenizin kesintisiz yayın yapmasının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal firmalar için özel oluşturulmuş sunucularımızda sitelerinizi ve maillerinizi barındırarak, yüksek hizmet kalitemizle firmanızı tanıştırıp markanıza değer katmak istiyoruz. İlk siparişinizde geçerli %50 tanışma indirim kupon kodunuz ''profesyonellerkulubu'' Hemen sipariş verin rakiplerinizin bir adım önüne geçin !

RESELLER (BAYİ) HOSTİNG KAMPANYASI

Yoksa siz hala reseller hosting paketlerimizi denemediniz mi? Tüm paketlerde sınırsız domain barındırabileceğiniz, alt özellikleri limitsiz olan windows (asp,asp.net) yada linux (php) platformlarda kullanabileceğiniz reseller hosting paketlerimizi hemen denemek için ilk siparişinizde ilk ay %50 özel indirim sağlayan ''webmasterkulubu'' indirim kupon kodunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme.
 • Control.com.tr de biz , müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunmayı ilke edinmiş bir ekibiz. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişler sürekli çalışan teknik ekibimiz tarafından hemen işleme alınmaktadır.
 • Türkiye'nin en büyük hosting ve sunucu sağlayıcı firmalarından biri olan Control.com.tr'de tüm hizmetlerimiz için farklı dönemlerde farklı indirim kodları yayınlamaktayız. Kampanyalardan faydalanmak için hemen kullanıcı kaydı oluşturun, indirim kuponları cebinize gelsin !
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !