Linux Web Hosting

Linux web hosting ile web sitelerinizi Control A.Ş.'nin yüksek hızlı VDS sunucularıyla çalıştırarak ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

Hemen İnceleyin

Linux Hosting | Linux Web Hosting

Linux Web Hosting Nedir?


Linux Web hosting, Linux işletim sistemi tabanlı hizmet veren Apache web sunucusu ile yayın yapan bir barındırma sistemidir. Linux web hosting ile web sitelerinizi Linux işletim sistemlerinin üstün güvenliği ve Control A.Ş.’nin yüksek hızlı VDS sunucularıyla çalıştırarak ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

linux hosting

Linux işletim sisteminin avantajlarını içeren bir hosting paketine sahip olarak sistemininiz hack ataklarına karşı daha güvenli çalışacağını söyleyebiliriz. Web Hosting paketleri ile web sitelerinizi sağlıklı bir şekilde barındırırken desteklenen PHP yapısıyla kesintisiz site yayınına sahip olursunuz. Web siteleriniz için kullandığınız yazılım dili PHP ise ve MySQL veritabanı ile çalışıyorsanız bir Linux Web Hosting’e sahip olmanız gerekir. Linux işletim sistemine sahip Linux Web Hosting paketleri Apache web sunucusu aracılığıyla yayın yapar. Sistemi oldukça gelişmiş yapıya sahip olan Apache web sunucusu sitelerinizin hızlı açılmasını ve kesinti yaşamamanızı sağlar. Linux Web Hosting sayesinde ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir çok scripte sahip olabilirsiniz. Bu Scriptlerden bazıları dünyada
en çok kullanılan WordPress, Joomla, Drupal gibi içerk yönetim sistemleridir. Sitelerinizin içeriklerini düzenlemek ve temalarını ayarlamak artık control.com.tr hosting ile birlikte bir script kadar uzağınızda.

Linux Web Hosting

Web sitelerinize FTP hesapları ile bağlanabilir ve şirketimizin ücretsiz olarak sunduğu Plesk kontrol paneli sayesinde hem web barındırma ayarlarınıza ulaşabilir hem de sitenizin hitlerini kontrol edebilirsiniz. Kaynak kullanımınızın yükselmesi ile yetersiz barındırma alanınız için telaş etmenize gerek kalmadan üst paketlere geçişinizi kolaylaştırıyoruz. Web Hosting ile çalışan web siteleriniz gelişim göstermesiyle birlikle VDS Sunucularımıza hatta Dedicated Sunuculara taşınabilir. VDS Sunucularımız hakkında bilgi almak için https://www.control.com.tr/vds-kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Linux işletim sisteminin avantajlarını içeren bir hosting paketine sahip olarak sistemininiz hack ataklarına karşı daha güvenli çalışacağını söyleyebiliriz. Web Hosting paketleri ile web sitelerinizi sağlıklı bir şekilde barındırırken desteklenen PHP yapısıyla kesintisiz site yayınına sahip olursunuz. Web siteleriniz için kullandığınız yazılım dili PHP ise ve MySQL veritabanı ile çalışıyorsanız bir Linux Web Hosting’e sahip olmanız gerekir.
Linux işletim sistemine sahip Linux Web Hosting paketleri Apache web sunucusu aracılığıyla yayın yapar. Sistemi oldukça gelişmiş yapıya sahip olan Apache web sunucusu sitelerinizin hızlı açılmasını ve kesinti yaşamamanızı sağlar. Linux Web Hosting sayesinde ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir çok scripte sahip olabilirsiniz. Bu Scriptlerden bazıları dünyada en çok kullanılan WordPress, Joomla, Drupal gibi içerk yönetim sistemleridir. Sitelerinizin içeriklerini düzenlemek ve temalarını ayarlamak artık control.com.tr hosting ile birlikte bir script kadar uzağınızda. Web sitelerinize FTP hesapları ile bağlanabilir ve şirketimizin ücretsiz olarak sunduğu Plesk kontrol paneli sayesinde hem web barındırma ayarlarınıza ulaşabilir hem de sitenizin hitlerini kontrol edebilirsiniz. Kaynak kullanımınızın yükselmesi ile yetersiz barındırma alanınız için telaş etmenize gerek kalmadan üst paketlere geçişinizi kolaylaştırıyoruz.
Web Hosting ile çalışan web siteleriniz gelişim göstermesiyle birlikle VDS Sunucularımıza hatta Dedicated Sunuculara taşınabilir. VDS Sunucularımız hakkında bilgi almak için https://www.control.com.tr/vds-kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Control A.Ş. çalışma yapısı gereği 7/24 aktif olarak takip ettiğimiz destek sistemi ile aldığınız hizmetin gereğini yerine getiriyoruz.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
insan kaynakları
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları Dedicated Kiralama

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat