Multi-Domain SSL

Multi-Domain SSL sertifikası standartta 3 alan adı olmak üzere ve 100’e kadar alan adı ve alt alan adınızı tek bir sertifika ile güvenceye alacağınız en hızlı SSL güvenlik işlemlerinden biridir.

Hemen İnceleyin

Multi-Domain SSL | Comodo SSL


Multi-Domain SSL Sertifikası Nedir?


Multi-Domain SSL sertifikası standartta 3 alan adı olmak üzere ve 100’e kadar alan adı ve alt alan adınızı tek bir sertifika ile güvenceye alacağınız en hızlı SSL güvenlik işlemlerinden biridir. SSL sertifikası 2048 bitlik imzalama ve 256 bitlik şifreleme işlemi ile müşterilerinizin bilgilerini en yüksek düzeyde güvenliğe almasını sağlamaktadır. Bu SSL sertifikası ile e-ticaret sistemleri için kayıtları tutabilir ve web sitenizde güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Sertifika Özellikleri


Hiçbir belge gereksinimi duymaması

Standart 3 alan adı koruması ve toplamda 100 alan adına kadar korumaya alınabilmesi

Alan adı doğrulaması yapması

Güçlü şifreleme yapısının olması

ID onaylama kapasitesinin olması

Yüksek seviyede güvenlikli olması

Tüm tarayıcılarda,cep telefonlarda,tabletlerde ve diğer cihazlarda çalışması

SGC teknolojisi ile eski tarayıcılardaki zayıf şifreleme gücünü artırmasıdır.

multi domain comodo

Multi-Domain SSL

Siteleriniz İçin Kullanabileceğiniz Multi-Domain SSL

* Ücretsiz SSL kurulumu yalnızca Control Teknoloji A.Ş den sunucu/hosting ve benzeri hizmet alan kullanıcılar için geçerlidir.

Multi-Domain SSL Sertifikası Özellikleri

Multi-Domain SSL sertifikasının belirgin özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Güvenli Uyarısı

Multi-Domain SSL sertifikası web sitenizi güvenli hale getirecektir. Kullanıcılar tarayıcıları üzerinden yeşil kilidi görebilir ve https protokolu üzerinden web sitenizi gezebilir.

Mobil Uyumluluk

Multi-Domain SSL sertifikası doğru kurulum yapıldığı zaman mobil uyumlu hale gelmektedir. Teknik ekibimiz sizin için doğru kurulumu sağlayarak web sitenizin mobil versiyonlarda da güvenli görünmesini sağlayabilir.

Multi-Domain SSL Seo Desteği

Arama motorlarında web sitenizin https protokolüne uygun olması ve güvenli olması elbette sitelerinizin arama motoru optimizasyonuna katkı sağlayarak sıralamarda yükselmenizi sağlayacaktır. Multi-Domain SSL sertifikası seo amacıyla kullanılabilir.

Belge Gerekliliği

Sertifikaların bazıları için sadece alan adı sahibi olmanız yeterli olmaktadır.Bazıları için de tüzel bir kişilik (şirket yada kurum) olduğunuzu çeşitli belgelerle ispat edilmesi gerekir. Bu tür sertifikalar daha avantajlı hale gelmektedir. Üst kısımdan belge gerekliliğini kontrol edebilirsiniz.

Site Mühürü Nedir?

Site mührü, web sitenizin ssl sertifikasını ortaya çıkaran firmanın garantisi altında olduğunu ifade etmektedir.

Ücretsiz Kurulum

Control Teknoloji A.Ş olarak control.com.tr sunucularında web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz Multi-Domain SSL sertifikasının kurulumunu ek ücret ödemenize gerek kalmadan, ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Multi-Domain SSL Sertifikası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Multi-Domain SSL sertifikası hakkında aklınıza takılan soruların cevabını aşağıda bulamıyorsanız teknik ekibimize ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Multi-Domain SSL sertifikası web sitelerinin veri güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan premium bir sertifikadır. Multi-Domain SSL sertifikası web sitenizin güvenliğini sağlar ve güven verir. Ücretsiz ssl sertifikaları düşük güvenlik nedeniyle sanal pos vb. için kullanıma uygun değildir. Multi-Domain SSL sertifikası verilerinizi şifreleyerek kişisel verilerin korunmasını sağlamaktadır. Bu sebeple sanal pos vb. amaçla kulanılabilir. Web sitelerinize ve firmanıza prestij kazandırmaktadır. Ayrıca web sitelerinizin arama motorlarında da üst sıralarda çıkmasını sağlamaktadır.

Web sitemiz üzerinden aldığınız Multi-Domain SSL sertifikaları, siparişinizin onaylanmasının ardından hemen tahsise alınmaktadır. SSL sertifikanızın onaylanmasından sonra 1 iş günü içerisinde kurulumu tamamlanmaktadır.

Evet. Farklı bir alan adına Multi-Domain SSL sertifikanızı transfer edebiliriz. Transfer yapılabilmesi için tekrar CSR kodu oluşturulması ve tekrar kuruluma alınması gerekmektedir. Her SSL sertifikası 3 kere ücretsiz olarak farklı alan adlarına transfer edilerek tekrar kurulabilir. 4. ve sonraki ek kurulum talepleri ücretlendirilmektedir.

Multi-Domain SSL sertifikası aldığınızda merkezi ssl sunucusu üzerinde hemen aktif edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Bu sebeple cayma hakkı kapsamına girmeyip iade edilemez. Malesef Multi-Domain SSL sertifikaları teknik olarak farklı bir ürünle de değiştirilemez. Farklı bir SSL türü kullanmak istiyorsanız tekrar sipariş vermeniz gerekmektedir.

Malesef sunduğumuz Multi-Domain SSL sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş'den satın aldığınız hizmetlere tahsis edilmektedir ve kurulumları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Multi-Domain SSL sertifikası hizmetlerimizde de ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayız. Plesk yada cPanel hosting kontrol paneli kullanıyorsanız sizin için ücretsiz olarak kurulum yapabiliriz. Web hosting kontrol paneli bulunmayan sunucularda kullanıcıların kendilerinin CSR üreterek bize iletmeleri ve tahsis edilen SSL sertifikalarının kurulumlarını sağlamaları gerekmektedir.

Multi-Domain SSL sertifikalarının kurulumları dedicated ip adresleri üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple Multi-Domain SSL sertifikası kullanacağınız alan adı için ek olarak 1 adet dedicated ip adresi almanız gerekmektedir.

Multi-Domain SSL Sertifikası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Multi-Domain SSL sertifikası ihtiyaçlarınıza yönelik de en uygun çözümleri sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden sipariş vererek hemen Multi-Domain SSL sertifikası kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Sunduğumuz Multi-Domain SSL sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş kullanıcılarına yönelik bir hizmettir.
 • Multi-Domain SSL sertifika modellerinde sipariş sonrası değişiklik yapılamamaktadır. Sizin için en doğru ssl sertifikasının hangisi olduğuna karar veremiyorsanız, teknik ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Multi-Domain SSL sertifikaları elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmekte olup,cayma hakkı kapsamına girmemektedir ve iade edilemez.
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları Hemen İnceleyin !

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

İndirim Kodunuz : "VDS"
Kapat