Organik Hit Programları

Organik hit programları yazımızı okuyabilirsiniz.

Hemen İnceleyin !

Organik Hit Programları | Faydaları ve Zararları

Organik hit programları bir çoğunun söylediği  gibi faydalı programlar değildir. Organik hit programları  ile sitenize gelen ziyaretçi google tarafından algılanamaz, nerden nasıl geldiği ne amaçla belli değildir. Yüksek ücretler ödeyerek alacağınız bu hit programları sizlere ne fayda sağlar, ne de zarar verir.(şimdilik zarar vermiyor ama eminim ki Google bununda önüne geçecektir). Amaçsız bir şekilde google da sizin anahtar kelimelerinizin aranması ve şans eseri 5. sayfada bulunan sitenizin tıklanması akla, mantığa ne kadar uygunsa bu programları kullanmakta o kadar uygundur.

Google sistemini insanlara göre geliştirir. İnsanların nelerden hoşlanacağı, hangi sitelerden faydalandığını anlamaya çalışır. İnsan gibi düşünür bi nevi. Google optimizasyon için bence yapılan en büyük yanlış Google gibi düşünmeye çalışmaktır sonuçta Google’da insan gibi düşünmeye çalışmıyor mu? Google sıralamarında üste çıkmak, alexada düşüşü sağlamak için organik hit programları yerine doğal trafikler çekin. Gerçek kullanıcılar kazanın. Ancak busayede başarıya ulaşabileceksinizdir. Doğal site trafiğini web sitenizin forumlarda,sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımını yaparak, mail reklam çalışmaları ile yada içeriğinizi güncel tutarak sağlayabilirsiniz.

Unutmayın Google sitenize ziyaretçilerin nerden geldiğini tespit eder!Örneğin Livezilla kurulu bir web sitesinde ziyaretçilerin nerelerden neyi tıkyarak sitenize geldiğini sizde görebilirsiniz. Forumlarda atılan mesaj linklerinden yada e-maillerden. Livezilla bunu tespit ederken Google tabiki tespit eder. Bu programlar yerine yukarıda yazıda belirtilen doğal hit yöntemlerini kullanmanızı sitenizin sağlığı ve Google arama sonuçlarınız açısında şiddetle öneririz…

organik-hit-programlari-1
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat