Plesk Görünümü

Plesk görünümü hakkında aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hemen İnceleyin !

Plesk Görünümü | Plesk Görünüm Ayarları

1.Marka


Plesk arabirimi markasını kullanmak için, tarayıcının başlık çubuğunda beliren sayfa başlığını ve/veya sol üst köşedeki Plesk logosunu değiştirebilirsiniz. Başlık metni kısmından başlık metnini değiştirebilir, logo seç kısmından hazırlamış olduğunuz logoyu plesk paneline yükleyerek özelleştirmenizi tamamlayabilirsiniz. Logo url’sini girerek de yükleme yapabilirsiniz.

2.Diller


Ara yüz görünümü kısmından ara yüzünüzün görünüş biçimini değiştirebilirsiniz. Ara yüz görünürlüğü kontrol eder sekmesinde ise kontroller başlığı altında alan adı düğmelerini gizleyebilir, sertifika satın alma düğmelerini gizleyebilir, ek hizmetler düğmelerini gizleyebilir, var olmayan posta adreslerini reddetme mesajlarının kontrollerini gizleyebilirsiniz.

Diller sekmesinde 32 adet dil paketi bulunmaktadır ve istediğiniz dil paketini seçerek plesk ara yüzünüzü o dil paketi ile kullanabilirsiniz. Bulunan diller sırasıyla; Arapça, İspanyolca (Katalan), Çekya yerel dili, Danimarka yerel dili, Almanca, Yunanca , İngilizce (Amerikan), İspanyolca, Finlandiya yerel dili ,Fransızca, İsrail yerel dili, Macarca, Endonezya yerel dili, İtalyanca, Japonca, Korece, Malezya yerel dili, Norveç yerel dili, Polonya yerel dili, Portekizce ve brezilya Portekizcesi, Rumence , Rusça , İsveç yerel dili, Taice, Filipinler yerel dili, Türkçe, Ukrayna yerel dili, Vietnam yerel dili, Çince, ve Tayvan Çincesi.

3.Arayüz yönetimi


Bu kısımdan yukarıda belirttiğimiz diller sekmesinden de ulaşabilirsiniz. Ara yüz görünümü kısmından ara yüzünüzün görünüş biçimini değiştirebilirsiniz

4.Özel butonlar


Bu kısımda ek servilerin bağlantıları sayfasına yönlendirileceksinizdir.

plesk görünümü-1
plesk görünümü-1
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat