Premium SSL Wildcard

Premium SSL Wildcard firmaların kurumsal bilgilerini doğrulayıp sınırsız alt alan adı desteği sağlayan en hızlı güvenlik çözümüdür.

Hemen İnceleyin !
99,90 $ /Ay 19,90 $/Ay 'dan başlayan fiyatlar

Premium SSL Wildcard | Comodo SSL


Premium SSL Wildcard Sertifikası Nedir?


Premium SSL Wildcard sertifikaları online işlem yapan firmaların kurumsal organizasyon bilgilerini doğrulayıp kullanıcı verilerini korumak için sınırsız alt alan adı desteği sağlayan en hızlı güvenlik çözümünden bir tanesidir. SSL sertifikası bilgilerinizin en yüksek düzeyde güvenliğe alınmasını sağlamaktadır.

Premium SSL Wildcard Sertifika Özellikleri


Kurumunuza ait alt alan adlarının güvenceye alınması

Güçlü şifreleme yapısının olması

ID onaylama kapasitesinin olması

Yüksek seviyede güvenlikli olması

Tüm tarayıcılarda,cep telefonlarda,tabletlerde ve diğer cihazlarda çalışması

SGC teknolojisi ile eski tarayıcılardaki zayıf şifreleme gücünü artırması

Kullanıcıların bu sertifika ile bir adım önde olması


premium ssl wildcard

Premium SSL Wildcard

Siteleriniz İçin Kullanabileceğiniz Premium SSL Wildcard

* Ücretsiz SSL kurulumu yalnızca Control Teknoloji A.Ş den sunucu/hosting ve benzeri hizmet alan kullanıcılar için geçerlidir.

Premium SSL Wildcard Sertifikası Özellikleri

Premium SSL Wildcard sertifikasının belirgin özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Güvenli Uyarısı

Premium SSL Wildcard sertifikası web sitenizi güvenli hale getirecektir. Kullanıcılar tarayıcıları üzerinden yeşil kilidi görebilir ve https protokolu üzerinden web sitenizi gezebilir.

Mobil Uyumluluk

Premium SSL Wildcard sertifikası doğru kurulum yapıldığı zaman mobil uyumlu hale gelmektedir. Teknik ekibimiz sizin için doğru kurulumu sağlayarak web sitenizin mobil versiyonlarda da güvenli görünmesini sağlayabilir.

Premium SSL Wildcard Seo Desteği

Arama motorlarında web sitenizin https protokolüne uygun olması ve güvenli olması elbette sitelerinizin arama motoru optimizasyonuna katkı sağlayarak sıralamarda yükselmenizi sağlayacaktır. Premium SSL Wildcard sertifikası seo amacıyla kullanılabilir.

Belge Gerekliliği

Sertifikaların bazıları için sadece alan adı sahibi olmanız yeterli olmaktadır.Bazıları için de tüzel bir kişilik (şirket yada kurum) olduğunuzu çeşitli belgelerle ispat edilmesi gerekir. Bu tür sertifikalar daha avantajlı hale gelmektedir. Üst kısımdan belge gerekliliğini kontrol edebilirsiniz.

Site Mühürü Nedir?

Site mührü, web sitenizin ssl sertifikasını ortaya çıkaran firmanın garantisi altında olduğunu ifade etmektedir.

Ücretsiz Kurulum

Control Teknoloji A.Ş olarak control.com.tr sunucularında web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz Premium SSL Wildcard sertifikasının kurulumunu ek ücret ödemenize gerek kalmadan, ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Premium SSL Wildcard Sertifikası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Premium SSL Wildcard sertifikası hakkında aklınıza takılan soruların cevabını aşağıda bulamıyorsanız teknik ekibimize ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Premium SSL Wildcard sertifikası web sitelerinin veri güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan premium bir sertifikadır. Premium SSL Wildcard sertifikası web sitenizin güvenliğini sağlar ve güven verir. Ücretsiz ssl sertifikaları düşük güvenlik nedeniyle sanal pos vb. için kullanıma uygun değildir. Premium SSL Wildcard sertifikası verilerinizi şifreleyerek kişisel verilerin korunmasını sağlamaktadır. Bu sebeple sanal pos vb. amaçla kulanılabilir. Web sitelerinize ve firmanıza prestij kazandırmaktadır. Ayrıca web sitelerinizin arama motorlarında da üst sıralarda çıkmasını sağlamaktadır.

Web sitemiz üzerinden aldığınız Premium SSL Wildcard sertifikaları, siparişinizin onaylanmasının ardından hemen tahsise alınmaktadır. SSL sertifikanızın onaylanmasından sonra 1 iş günü içerisinde kurulumu tamamlanmaktadır.

Evet. Farklı bir alan adına Premium SSL Wildcard sertifikanızı transfer edebiliriz. Transfer yapılabilmesi için tekrar CSR kodu oluşturulması ve tekrar kuruluma alınması gerekmektedir. Her SSL sertifikası 3 kere ücretsiz olarak farklı alan adlarına transfer edilerek tekrar kurulabilir. 4. ve sonraki ek kurulum talepleri ücretlendirilmektedir.

Premium SSL Wildcard sertifikası aldığınızda merkezi ssl sunucusu üzerinde hemen aktif edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Bu sebeple cayma hakkı kapsamına girmeyip iade edilemez. Malesef Premium SSL Wildcard sertifikaları teknik olarak farklı bir ürünle de değiştirilemez. Farklı bir SSL türü kullanmak istiyorsanız tekrar sipariş vermeniz gerekmektedir.

Malesef sunduğumuz Premium SSL Wildcard sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş'den satın aldığınız hizmetlere tahsis edilmektedir ve kurulumları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Premium SSL Wildcard sertifikası hizmetlerimizde de ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayız. Plesk yada cPanel hosting kontrol paneli kullanıyorsanız sizin için ücretsiz olarak kurulum yapabiliriz. Web hosting kontrol paneli bulunmayan sunucularda kullanıcıların kendilerinin CSR üreterek bize iletmeleri ve tahsis edilen SSL sertifikalarının kurulumlarını sağlamaları gerekmektedir.

Premium SSL Wildcard sertifikalarının kurulumları dedicated ip adresleri üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple Premium SSL Wildcard sertifikası kullanacağınız alan adı için ek olarak 1 adet dedicated ip adresi almanız gerekmektedir.

Premium SSL Wildcard Sertifikası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Premium SSL Wildcard sertifikası ihtiyaçlarınıza yönelik de en uygun çözümleri sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden sipariş vererek hemen Premium SSL Wildcard sertifikası kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Sunduğumuz Premium SSL Wildcard sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş kullanıcılarına yönelik bir hizmettir.
 • Premium SSL Wildcard sertifika modellerinde sipariş sonrası değişiklik yapılamamaktadır. Sizin için en doğru ssl sertifikasının hangisi olduğuna karar veremiyorsanız, teknik ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Premium SSL Wildcard sertifikaları elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmekte olup,cayma hakkı kapsamına girmemektedir ve iade edilemez.
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat