Proticaret Kurumsal Hosting

Proticaret için özel geliştirilmiş %100 ASP.NET (3.5)(4)(4.5), PHP, ASP Persits destekli,FULL TRUST özellikli LİMİTSİZ Web Hosting paketlerimizden hemen sipariş verin,teknik ekibimiz web sitenizi bugün Control.com.tr kalitesine taşısın! Web siteniz yok mu? Lİmitsiz proticaret hosting paketlerinde web sitesi kurulumu ücretsiz ! Dilediğiniz zaman dilediğiniz kurumsal web hosting paketine ücretsiz olarak geçiş yapabilirsiniz.Siparişleriniz hemen anında aktif olmaktadır !

ust

Mini Hosting

 • 256 MB Web Alanı
 • 10 Adet E-Posta
 • 1 Adet Mysql Database
 • Limitsiz Trafik
 • %99.99 Uptime
119.95

Limitsiz Hosting

 • Limitsiz Web Alanı
 • Limitsiz E-Posta
 • Limitsiz Mysql Database
 • Limitsiz Trafik
 • %99.99 Uptime
199.95

Standart Hosting

 • 1024 MB Web Alanı
 • 20 Adet E-Posta
 • 3 Adet Mysql Database
 • Limitsiz Trafik
 • %99.99 Uptime
144.50
alt

HOSTİNG NEDİR ?

HOSTİNG Web sitelerinin internet üzerinde yayın yapabilmeleri amacıyla web sunucuları içerisinde kullanıcıya atanmış bölüm demektir. Web hosting hesabınıza satın almış olduğunuz hosting paketi miktarınca yayınlama alanı sistemimiz tarafından otomatik olarak atanmaktadır. Siparişinizle beraber anında aktifleşen hosting hesabınıza Filezilla vb. FTP bağlantı programı kullanarak hemen ulaşabilirsiniz. Size iletilen panel bilgilerini kullanıp hosting panelinize bağlanarak mail hesabı açabilir yada veritabanı oluşturmak gibi bir çok işlemi anında yapabilirsiniz.

PROTİCARET KURUMSAL HOSTİNG NEDİR ?

Günümüzün en popüler ve en güvenli ücretsiz e-ticaret yazılımlarından biri olan proticaret için özel olarak hazırlanmış kurumsal windows hosting sunucularımızda sizlere en yüksek kalitede proticaret hosting hizmeti vermekteyiz.Firmanızın ihtiyacı olan yüksek uptime oranı,sorunsuz mail trafiği,proticaret yazılımı uygunluğunu bu hosting paketleri ile en üst düzeyde karşılamaktayız.Proticaret kurumsal hosting paketlerimizde siparişinizle beraber sipariş notunuza kurulum talep ediyorum yazmanız durumunda teknik ekibimiz proticaret yazımını web hosting hesabınıza ücretsiz olarak kuracaktır.Proticaretin ihityaç duyduğu sunucu taraflı özel izinler yüksek .net versiyonu vb ihtiyaçların çözümü bu kurumsal windows hosting paketlerimizde fazlası ile oluşturulmuş durumdadır. Bu paketlerden sonra e-ticaret sitenizi büyütmeniz durumunda daha yüksek paketlere kolayca geçebilirsiniz.Proticaret kurumsal hosting paketleri beraberinde kurumsal mail yapılandırması ile gelmektedir.Online olarak webmail üzerinden maillerinizi kullanabileceğiniz gibi %100 outlook uyumu ile bilgisayarınızdada mail hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

WEB SİTESİ YAYINLAMA SEÇENEKLERİ

Kurumsal Windows hosting paketlerimiz ile kendi geliştirdiğiniz asp,asp.net,php yazılımları kolayca yayınlayabilirsiniz.Windows hosting hesabınıza wordpress,joomla,.net nuke,drupal gibi içerik yönetim sistemlerinide kurabilir kolayca kullanabilirsiniz. Farklı firmalarda kayıtlı olan hosting hizmetlerinizi ücretsiz olarak uzman ekibimiz yeni hesabınıza taşımaktadır.

PLESK PANEL ÖZELLİKLERİ

Windows hosting panelinizden özel istatistikleri ,mail hesaplarınızı,veri tabanlarınızı,web sitenizin ram,işlemci,trafik kullanımı gibi detayları görebilirsiniz. Mail hesabı oluşturabilir,web sitenizin dosyalarını görebilir ve kontrol edebilir ,mysql ve mssql veritabanı ekleyebilirsiniz. Dns kayıtlarını düzenlemek vb gibi bir çok işlemi anında yapabilirsiniz.Windows hosting paketlerimiz beraberinde Parallels Plesk Panel ile kurulmaktadır. Sistemimiz üzerinden sipariş verdiğiniz anda hosting hesabınız otomatik olarak kurulup, hosting paneli bilgileriniz mail adresinize iletilmektedir.

WİNDOWS HOSTİNG SUNUCUSU ÖZELLİKLERİ

Windows hosting sunucularımız performans göz önünde bulundurularak yeni nesil yüksek işlemci ve rame sahip cloud yapı üzerine kurulmuştur.Her geçen gün sizlere hissettirmeden windows hosting sunucularımızın ram,işlemci gibi özelliklerini cloud yapımıza ek sunucular bağlayarak genişletmekteyiz. Hosting sunucularımızın yüksek özellik ve kapasitesi ile sizlere en yüksek performanslı web sitesi yayınlama olanağını sağlamaktayız.Yeni nesil sunucular,yüksek hat kapasitesi ,Türk Telekom ve Superonline yedekli internet hatları ile kesintisiz web sitesi yayını yapmaya şimdi bizimle başlayabilirsiniz.

NEDEN HOSTİNG'TE CONTROL.COM.TR

Uzun yıllardır sektör içerisinde bulunmuş olan ve hizmet kalitesini ispatlamış olan control.com.tr alt yapısını hergün geliştirerek en kaliteli hizmeti , müşterilerine en uygun fiyat ile sunmayı hedeflemektedir. Control.com.tr'den satın almış olduğunuz herhangi bir hizmet paketini neden göstermeksizin 1 hafta içerisinde iade edebilir ve ücret iadesi alabilirsiniz.Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren destek ve satış departmanlarımıza istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Control.com.tr'nin telekomünikasyon ve bilişim sektöründe büyümesindeki en büyük pay şüphesiz bizi tercih eden ve başkalarına da ısrarla tavsiye eden değerli müşterilerimizindir. Bu başarıyı sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

HIZLI DESTEK

Control.com.tr , hem satış öncesi hemde satış sonrası 7/24 gerçekten hizmet veren ender firmalardandır. Satın almış olduğunuz tüm hizmetlerimiz ile ilgili müşteri panelinizden destek talebi oluşturarak uzman teknik ekibimize bayramlar ve özel günlerde dahil olmak üzere her an ulaşabilir ve ortalama 30 dakika içerisinde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

SORUNSUZ WEB SİTESİ YAYINLAMA

Türkiye alt yapısında Türk Telekom ve Superonline yedekli hatlar kullanmaktayız. Bu sayede olası bir kesintide otomatik olarak yedek hat devreye girmektedir.Yedekli hatlarımız sayesinde sizlere kesinti yaşatmadan sorunsuz internet erişimi sunmaktayız. Hosting sunucularımızda %99.99 gerçek uptime ' ı yedekli internet hatlarımız ve kaliteli sunucularımız sayesinde sizlere sunuyoruz...

GÜVENLİK VE KORUMA !

Hosting sunucularımızda DDos güvenliğimizi Netscaler ve Botnet güvenliğini Juniper Networks ile sağlıyoruz.

YEDEKLEME

Tüm hosting paketlerimizde haftalık ve aylık olarak periyodik ücretsiz yedekleme hizmeti sunmaktayız. Olası bir teknik arızaya karşı yedeklerinize her zaman ulaşabilirsiniz.

Lütfen Dikkat ! Hosting Hizmeti Almadan Önce Okuyunuz.
 • Sunucularımızda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yazılım ve web sitelerinin barındırılması yasaktır
 • Sağlanan hosting hizmeti toplu mail gönderimi ( spam mail gönderimi ) amaçlı kesinlikle kullanılamaz. Şirketiniz için firma içi mail iletişimini sağlamak amacıyla toplu mail sunucusu alımı yapmak istiyorsanız ayrıca irtibata geçiniz.
 • Limitsiz hosting paketlerinin amacı kullanıcıya en yüksek performanslı hosting hizmetini sunmaktır. Limitsiz hosting paketlerinde limitsiz şekilde web sitenizi barındırabilirsiniz. Limitsiz hosting paketleri torrent,film,mp3 vb. dosya depolama,dosya paylaşımı vs. amaçlar için kullanılamaz.
 • Control.com.tr belirli aralıklarla müşteri hesaplarını takip edebilir ve sağlanan hizmetlerin kötüye kullanımının tespiti halinde hizmet iptali yapabilir ve geri ödeme yapılmaz.
 • Firmamız %100 müşteri memnuniyetini gözeterek sorun yaşamanız durumunda ''ÖMÜRBOYU'' ücret iadesi yapmasına rağmen paypal üzerinden hizmet alımı ve kullanımı yapıp ardından 'Dispute' işlemi yapan artniyetli kullanıcılar hakkında TCK 157. Madde uyarınca hukuki işlem uygulanmaktadır.
 • Türkiye lokasyon özel hosting sunucularımızla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Sunucu alt yapı yatırımımız çok yüksek düzeyde bulunmaktadır. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişler otomatik kurulup anında aktif olmaktadır. Türkiye'nin en güçlü donanım ve internet altyapısını kullanmaya hemen BUGÜN! başlayabilirsiniz...
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !