Sanal Sunucu Kiralama

Sanal sunucu kiralama size özel bir vps / vds kiralama anlamına gelmektedir. Sanal sunucularda windows yada linux işletim sistemlerini seçebilirsiniz. Windows sanal sunucularda windows server 2008 / 2012 gibi server işletim sistemlerini yada windows 7 işletim sistemini seçebilirsiniz.

Vürtual Server

Sanal Sunucu

Kiraladığınız sanal sunucular vps yada vds olmasıyla birbirinden ayrılır. Vps sanal sunucularda sadece linux işletim sistemleri bulunur. Vds sanal sunucularda hem linux hemde windows işletim sistemleri bulunur. vps sanal sunucular ve vds sanal sunucular arasındaki fark kaynak kullanımlarıdır. Her iki yapıda da cloud sunucular oluşturulabilse de vpslerde ram ve işlemci paylaşımlı olduğu için vds sunuculardan çok daha düşük performans elde edilir. Sanal sunucular openvz,kvm,vmware gibi sistemler üzerinden oluşuturulabilir. Vps sunucular genel olarak openvz tabanlıdır. Vds sunucular vmware tabanlıdır. Bulut sunucu alt yapısı her ikisi içinde geçerlidir. Sanal sunucularda web sitesi barındırabilirsiniz, forex işlemleri için kullanabilirsiniz, uzak masaüstü sunucusu olarak kullanabilirsiniz,muhasebe programları için kullanabilirsiniz. Sanal sunucuların kullanım alanları çok değişiklik gösterse de önemli olan aldığınız sunucunun ihtiyacınızı karşılayabilir olmasıdır.

 

Sanal Sunucu

Sanal Sunucu

Control.com.tr sanal sunucu kiralama alt yapısında vmware ve openvz kullanmaktadır. Ana makinalarımızın kapasitesi 1024 GB ramdir.  Evet yanlış duymadınız tam 1024 GB ram . Control.com.tr üzerinden aldığınız sunucuları istediğiniz zaman formatlanmadan yükseltebilirsiniz. Türkiyenin en güçlü sanal sunucu altyapısıyla hizmet vermekteyiz. Sunucu kiralama yaparken dikkat etmeniz gerekenler bazı hususlar var. Örneğin sunucu kiraladığınız firma kaç yıllık bir firma? sanal sunucu alt yapısı kendisine mi ait yoksa başka bir firmanın bayisi mi ? Partnerlikleri nedir ? Raid yapısı nedir ? Sunucu özellikleri nedir? Hat kapasitesi nedir ? gibi soruları hizmet almadan önce mutlaka sormanızı önermekteyiz.

 

 

Control.com.tr ‘nin data center alt yapısını ve örnek ana makinasını buradan inceleyebilirsiniz :

https://www.control.com.tr/data-center

Aşağıdaki örnek resme tıklayarak sunucu kiralama yapabilirsiniz. Sanal sunucularda plesk/cpanel gibi kontrol panelleride kullanabilirsiniz.  Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanımız bulunuyor. Sunucularınızı yıllık yada aylık olarak kiralayabilirsiniz. Yıllık sunucu kiralama yaptığınızda özel indirimler mevcut. Kiralama sayfasından ayarlar bölümünden indirimli sunucu fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Sanal sunucu kiralama konusunda expert olan firmamız ortalama 30-40 dakika içerisinde istediğiniz sunucuyu size teslim etmektedir.

Sanal Sunucu Kiralama

Sanal Sunucu Kiralama

 

 

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !