Hosting

Türkiye'nin en iyi veri merkezi olan www.control.com.tr hosting alanında da yapmış olduğu atılımlar ile müşterilerine en iyi çözümler sunmaktadır.

Hemen İnceleyin

Seo Hosting | Seo Hosting Sunucular


Seo hosting paketlerimiz ile web siteniz uçuşa geçecek! Türkiye’nin en iyi veri merkezi olan www.control.com.tr hosting alanında da yapmış olduğu atılımlar ile müşterilerine en iyi çözümleri sunuyor !

Google aramalarında yükselmek için çok çalıştığınızın farkındayız ! Bu sebeple oluşturmuş olduğumuz SEO VPS ve SEO Hosting paketlerimizi hizmete sunmuş bulunmaktayız. Web hosting kullanımınızdan geliştirmekte olduğunuz web sitesi için en yüksek performansı alabilirsiniz. Arama motorlarında yükselmek için binlerce yol denediğinizi, yüzlerce sayfa makale yazdığınızı link aldığınızı biliyoruz. Web sitelerinizin hosting hesabının da arama motorlarına uygun olmasını ister misiniz ? İşte tam bu noktada www.control.com.tr’nin geliştirmiş olduğu SEO Hosting paketleri devreye giriyor. SEO Hosting kullanımı yapabilmeniz için www.control.com.tr’den herhangi bir hosting hesabı almanız yeterli olacaktır.

İhtiyacınıza göre Windows yada Linux hesapları oluşturulmaktadır. Hem Windows hem de Linux SEO Hosting paketlerimizde C Class ip adresi ile web siteniz uçuşa geçecek! Arama motorlarında üst sıralarda görünmeye başlayacak. Link alım satımı yapan web sitelerinde de c class IP adresi ile satışını yaptığınız linkler değer kazanacak.

C Class Ip adresi şu şekilde olmaktadır:

Örnek İp : 31.191.95.32 1. Kısım: 31 2. Kısım: 191 3. Kısım: 95 4. Kısım: 32 İp adreslerini Ülke / Şehir / İlçe / Mahalle  şeklinde düşünebilirsiniz. İp adresinin farklı C class olması için ilçesinin farklı olması gerekmektedir. Örneğin : 31.191.95.31 ile 31.191.95.52 ipleri farklı c class değildir. “31.191.95.12 ile 31.191.96.14″ adresi farklı C classtadır. İşte bu noktada www.control.com.tr farklı c class ip adresleri üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Hosting hizmetlerimiz aynı zamanda alt yapı olarak da değişiklik göstermektedir.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
insan kaynakları
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları Dedicated Kiralama

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat