Sunucu Kiralama Önerileri

Sunucu Kiralama önerilerimiz aşağıda verilmiştir.

Hemen İnceleyin !

Sunucu Kiralama Önerileri | Sunucu Kiralama Tavsiye


Sunucu kiralama web siteleri yayınlamak, yazılım çalıştırmak, mail ve başka birçok servis çalıştırmak için alınan bir hizmettir. Hosting ve Veri Merkezi Hizmetleri veren şirketler tarafından özel oluşturulmuş sunucu paketleri ile hizmet alımına başlanabilmektedir. Sunucu kiralama önerileri olarak oluşturduğumuz önemli maddeleri aşağıdan inceleyerek alacağınız hizmet için en iyi tercihi yapmanızı sağlayacağız.

1- Sunucu Markası : Sunucu kiralama yapacağınız şirketin partner server markasını veya hangi markalarda sunucuya sahip olduğunu sorun.

2- İşlemci Modeli : Kiralamak istediğiniz sanal sunucunuzun ana makinası üzerindeki işlemci modelini sorun. Bazı şirketler piyasada Veri Merkezi olarak görünmesine rağmen masaüstü bilgisayar kasaları ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Kişisel bilgisayar işlemcileri sunucu işlemleri yapmak için uygun değildir.

3- Ana Makina RAM miktarı : Sunucunuz için belirlediğiniz RAM miktarını ana makina üzerinde bulunan RAM miktarı ile kıyaslayın. Bir fiziksel sunucu üzerinde yüzlerce sanal server oluşturulabilmektedir ancak bu durum kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

4- 7/24 Destek : Sunucular 7/24 çalışan makinalardır ve sunucularınızda her an karşılaşabileceğiniz problemler için teknik desteğe ihtiyacınız olabilir

5- RAİD : Serverlar daha hızlı ve yedekli çalışması için RAİD denilen yapılar ile çalışmaktadır. Hizmet sağlayıcınızın RAİD sistemi kullanıp kullanmadığını sorun.

Temel olarak yukarıdaki sunucu kiralama önerileri için araştırmalar yaparak ve hizmet sağlayıcınızın bu maddelere sahip olup olmadığını kontrol ederek çalışmanız daha sağlıklı olacaktır.

Control A.Ş. olarak on yılı aşkın deneyim ile server kiralama piyasasında bulunmaktadır. Linux ve Windows sistem yöneticileri ile sağladığımız hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. DELL marka yüksek kapasiteli ana makinalarımızda RAİD 50 yapısı kullanarak çalışmaktayız.

sunucu kiralama önerileri-1
sunucu kiralama önerileri-1
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat