Ucuz Dedicated

Ucuz Dedicated

Ucuz dedicated kiralamak istiyorsanız doğru adrese geldiniz.Hem Türkiye lokasyonlu hem Yurt dışı lokasyonlu ucuz dedicated planlarımız bulunmaktadır.Bireysel olarak yada kurumsal olarak kiralama yapabileceğiniz ucuz dedicated sunucu paketlerimiz ile sizde performansı tam anlamıyla yaşayacaaksınız.tekli alımlarda 1GB port ve 100mbit sınırsız seçenekleri ile Türkiye’nin en çok dedicated sunucu satan firması olan www.control.com.tr yeni kampanyalar ile karşınızda.

Ucuz dedicated sunucularımız hem Türkiye lokasyonlu hemde Amerika,Fransa,Almanya,İngiltere Lokasyonlu bulunmaktadır.İhtiyacınız doğrultusunda size özel olarak ip seçenekleri sunulmaktadır.Türkiye lokasyonlu sunucularımızda ip ler ile ilgili olarak herhangi bir kısıtlama yapmazken Yurt dışı lokasyonlu sunucularda ister istemez veri merkezlerine bağlı ipler az verilebilir.

Türkiye lokasyonlu sunucularda artık Seo Dedicated kavramını geliştiriyoruz.Sizler projeniz için dedicated sunucunuzda çalışırken %100 e yakın uptime oranı ve size özel olarak tahsis edilen C Class seo ip ler ile siteleriniz artık tavan yapacak ! Yurt dışı lokasyonlu sunucularımızda hem uygun fiyatlandırma hemde benzersiz bir network yapısı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye lokasyon ucuz dedicated sunucularda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı herhangi bir içerik barındırılamaz.Türkiye lokasyonlu sunucularda yetkili merci Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri’dir.

Yurt dışı lokassyonlu sunucularda istediğiniz içeriği barındırabilirsiniz ancak yurt dışı lokasyonlu sunuculardada uluslararası hukuk kuralları geçerlidir. Ucuz dedicated sunucularımızın yanı sıra yurt dışı lokasyonlu ucuz vps ve ucuz vds satışlarımızda başlamıştır.İstediğiniz herhangi bir lokasyonda size özel olarak sunucu tahsisi yapılabilir.

sunucu-kiralama

sunucu-kiralama

Ucuz Dedicated sunucu paketlerini https://www.control.com.tr/dedicated-kiralama adresinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda özel sunucu ihtiyaçlarınız için ve paket dışı satışlarımız için https://www.control.com.tr/online-musteri-temsilcisi adresinden online teklif ve bilgi talebi ile bizden fiyatlandırma ve güncel makina bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !