Uzak Bilgisayar Kiralama

Uzak Bilgisayar Kiralama

Uzak bilgisayar kiralama aslında uzakmasaüstü kiralama anlamına gelir. Uzak bir bilgisayar kiraladığınızda kendi ev bilgisayarınızda yapabildiğiniz hemen hemen tüm işlemleri yapabilirsiniz. Uzak masaüstü sunucu kiralamanın en büyük avantajı 7/24 aktif olarak çalışmasıdır.

VDS Satın Al

VDS Satın Al

uzak-bilgisayar

uzak-bilgisayar

İsterseniz linux isterseniz windows sunucular kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız tüm sunucular verimerkezi ortamında oluşturulmaktadır.Sürekli internet hattı ve kesintisiz elektrik yapısı bulunur. Herhangi bir elektrik kesintisinde güç ups cihazına,ups cihazındanda jenaratöre aktarılır. Verimerkezi platformumuzda internet hattıda yedeklidir. İnternet hattı olarak Turktelekom ve superonline yedekli olarak çalışmaktadır. Herhangi bir internet kesintisinde uzak bilgisayarınız etkilenmez ve sorunsuz olarak çalışmaya devam eder. Verimerkezlerinin en büyük faydası kesintisiz olarak hizmet sunmasıdır. Herhangi bir kesinti olma ihtimali binde birdir.

uzak-masaüstü

uzak-masaüstü

Ev bilgisayarınızın işlemcisi örneğin bazı uygulamaları kaldırmayabilir,yada sürekli açık bırakmanız gereken bir takım programlar olabilir. İşte bu noktada verimerkezi üzerinden çalışan sunucular ihtiyacınızı karşılayacaktır. Size sağlayacağımız ip adresi ve şifre ile bağlandığınızda bilgisayarınızın ekranı tamamen değişecek ve uzaktan yönettiğiniz bilgisayarın ekranı karşınıza gelecektir. Daha önce uzak bilgisayar kullanmamış bir çok kullanıcı bu işlemin team viewer gibi olacağını düşünür ancak team viewerdaki gibi takılma donma olmaz ,küçük bir ekranda çalışmazsınız.Direk bilgisayarınızın ekranı değişir. Söz konusu verimerkezi platformaları ve sunucular olunca bir çok kullanıcı bu işin teknik boyutunun düşündüğünden çok karmaşık olacağını ve beceremeyeceğini düşünür. Aslında uzak bilgisayara bağlantı yapmak oldukça kolaydır. Tüm ev bilgisayarlarında olduğu gibi sizinde ev bilgisayarınızda windowsla beraber gelen “Uzak Masaüstü” uygulaması bulunur. bilgisayarınızda arama çubuğuna “Uzak Masaüstü” yazarak bu uygulamaya ulaşabilirsiniz. Size tahsis edeceğimiz ip adresi ve şifreyle sunucunuza uzaktan bağlanabilirsiniz. Windows 7,8,10,server2008,2016 gibi tüm işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Uzak bilgisayar kiralamak için aşağıdaki resme tıklayarak vds siparişi vermeniz ve ayarlardan windows seçmeniz yeterli olacaktır. Aklınıza takılan tüm konularda lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

VDS Al

VDS Al

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !