VPS Nedir

VPS Nedir

İngilizce açılımı Virtual Private Server olan VPS size ait ufak bir sunucu anlamına gelmektedir. VPS in türkçe tam karşılığı ”kişisel sanal sunucu”dur. VPS’ler bir çok amaç için kullanılır. Son teknoloji büyük Cloud olarak adlandırdığımız sunucu yapısının parçalanması ile VPS sunucular oluşur ve vps sunucularda kendi içlerinde ayrı sunuculardır. VPS sunuculara ihtiyacınız olan ram,işlemci,disk tanımlanır. Yeni yapılandırdığımız vps sunucular aslında vds sunuculardır.Vps eski bir terim olarak akıllara yer etmiştir. VDSler tamamen diğer sunuculardan ayrı dedicated sunucu gibi çalışırlar. Size atanmış olan ram ve işlemciyi sonuna kadar kullanabilirsiniz.Yeni nesil Vps sunucular ile bireysel olarak çok yüksek hite sahip bloglar ,web siteleri yayınlayabilirsiniz. Çok sayıda web siteside yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal olarak kiralan vps sunucularda şirketiniz için önemli olan dosyaları yedekleyebilirsiniz.

VPS sunucular windows vps ve linux vps olarak yapılandırılmaktadır.Linux vps sunucularda php,cpanel,plesk,kloxo panel gibi paneller kullanabilirsiniz,windows vps sunuculardada plesk panel kullanabilirsiniz.Ayrıca uzak masaüstü özelliği ile hem linux hemde windows sunucuları aynı rvinizde iş yerinizde kullandığınız şahsi bilgisayarınız gibi kullanabilirsiniz.

Yeni nesil cloud sunucu yapısı ile artık tamamen özgürlük parmaklarınızın ucunda.İstediğiniz her an ram arttırımı,yada işlemci arttırımı yapılabilir.SSD VPS sistemi ile en sağlam çalışan disklerle web sitenizi sorunsuzca yayınlayabilirsiniz.

VPS kısacası özgürlüktür,rahatlıktır,sınırsızlıktır.VPS ile hayal edebileceğiniz ve edemeyeceğiniz bir çok şeyi yapabilirsiniz.

Kaliteli,son teknoloji,yüksek işlemcili ve uygun fiyatlı VPS kiralama için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz,

VPS Kiralamahttps://www.control.com.tr/vps-kiralama

Standart VPS sunucu paketlerimiz yukarıda belirtilmiş olsa bile size özel çok daha yüksek ramli,işlemcili yada disk alanına sahip vps lerde oluşturulabilir.Bu tip özel vps ihtiyaçlarınız için aşağıdan bizimle iletişime geçerek bizden fiyat alabilirsiniz.

VPS Sunucu Fiyat Teklifihttps://www.control.com.tr/online-musteri-temsilcisi

 

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !