Web Hosting Nedir

Web Hosting Nedir? | Hosting Ne İşe Yarar

Web hosting web sitesi yayınlama anlamına gelmektedir.Öncelikle bir alanadınızın bulunması gerekir alan adınız yok ise aşağıdan sorgulama yapabilir istediğiniz alan adını kayıt altına alabilir kendi adınıza tescil edebilirsiniz.

http://www.control.com.tr/domainsorgulama.aspx

Alan adınızın kaydını yaptıktan sonra web sitenizin yayına başlaması için tek bir adım gerekiyor sadece bir  web hosting hesabınızın olması yeterli!

Web hosting nedir?

Web hosting web sitenizin barınacağı web sunucusunun ufak bir bölümüdür.İhtiyacınıza göre 1 gb 2 gb vb gibi kaynak alımları yapar ve sunucunun belirli bir bölümünün sizin web sitenizi yayınlamasını sağlarsınız.

Web hosting çeşitleri nelerdir ?

Web hosting tamamen ihtiyacınıza göre değişiklik göstermektedir.Kurumsal firmaların web hosting ihtiyaçları ile bireysel webmasterların ihtiyaçları farklılık göstermektedir. Web hosting seçerken en önemli kriter kullanım amacıdır. Bu sebeple farklı paltformlarda farklı web hosting paketleri oluşturulmuştur.

Web Hosting ile ilgili Daha detaylı bilgi için : https://www.control.com.tr

Kurumsal Hosting Nedir?

Kurumsal hosting işletme web siteleri için tavsiye edilen hosting paketidir.Kurumsal hosting paketleri kurumsal hosting sunucularında barınır.Kurumsal web hostingin diğer hosting paketlerinden farkı ise oluşturulmuş olduğu kurumsal hosting sunucusunda sadece kurumsal web siteleri yayınlanır.Bloglar,haber siteleri oyun siteleri vb siteler barınmaz.Sadece kurumsal hosting müşterilerinin faydalandığı işletme sitelerinin barındığı bu hosting sunucuları diğer sunucularla aynı olmasına rağmen fiyatının biraz daha yüksek olması ve içerdiği web sitelerinin sorunsuz olması sebebi kesintisiz yayın ve mail alışverişini sağlar.Kurumsal hosting paketlerinden sadece işletme siteleri faydalanabilir farklı amaçlı blog,haver vb siteler faydalanamaz.Kurumsal hosting paketlerinin en büyük hedefi sorunsuz mail alış verişini sağlamaktır.

Kurumsal Web Hosting ile ilgili Daha detaylı bilgi için : https://www.control.com.tr/linux-kurumsal-hosting

Bireysel Web Hosting Nedir?

Bireysel web hosting paketleri ufak çapta siteler,bloglar,haber siteleri ve bütçesi düşük işletme siteleri için hazırlanmış hosting paketleridir.En iyi kalitede bireysel web hosting paketlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiriniz.

Bireysel Web Hosting ile ilgili daha detaylı bilgi için : https://www.control.com.tr/

Windows Hosting Nedir?

Windows web hosting asp,asp.net amaçlı kullanılan web hosting paketleridir.Asp,asp.net yazılıma sahip web sitelerinizi sorunsuzca yayınlayabilirsiniz.Windows web hosting paketlerinde php,html gibi bütün web yazılım dillerini kullanabilirsiniz.

Windows Web Hosting ile ilgili Daha detaylı bilgi için : https://www.control.com.tr/windows-hosting

Linux Hosting Nedir?

Linux web hosting php,html için hazırlanmış hosting paketleridir.Yüksek kalitede php ve html yayıncılığı yapabilirsiniz.

Linux Web Hosting ile ilgili Daha detaylı bilgi için : http://www.control.com.tr/linuxhosting.aspx

VDS Hosting Nedir?

İlerleyen zamanda haber siteleri,bloglar vb siteler içerikleri arttıkça siteler büyür,veritabanları şişer site kullanıcıları artar.Bu tip yoğun olarak kullanılan web sitelerinin tek başına bir sunucuda barınması gerekir.bu tip siteler için özel olarak geliştirilmiş vds hosting paketlerimiz bulunmaktadır.

VDS Web Hosting ile ilgili Daha detaylı bilgi için : https://www.control.com.tr/vds-kiralama

Türkiye’de en yüksek kalitede en ucuz hostingi www.control.com.tr farkı ve kalitesi sizde kullanabilirsiniz.Bütün sunucularımız özel olarak optimize edilmiş Türkiye lokasyonlu sunuculardır.

https://www.control.com.tr/

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !