Windows Vps

Windows VPS paketi ile isterseniz tek web sitesi isterseniz çoklu web siteleri yayınlayabilirsiniz.

Hemen İnceleyin

Windows VPS | Windows VPS Kiralama


Windows Server VPS paketleri ile sizde artık kendi sunucunuza sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli VPS sunucu sağlayıcısı olan www.control.com.tr ile yüzlerce VPS kullanıcısından biride siz olabilirsiniz. Windows VPS kiralayarak en ucuz şekilde Windows tabanlı web sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Windows VPS paketlerinin genel olarak özellikleri şunlardır;

Asp tabanlı hosting

Aspx .net 3 – 4 – 4.5 uyumlu hosting

Html hosting

Php hosting

Uzak masaüstü bağlantısı

Plesk kontrol paneli

İster yurt içi lokasyon ister yurt dışı lokasyon sunucu barındırma

Windows VPS paketi ile isterseniz tek web sitesi isterseniz çoklu web siteleri yayınlayabilirsiniz. www.control.com.tr kalitesi ile ihtiyacınıza en uygun Windows VPS sunucuyu belirlemek için müşteri temsilcilerimizle https://www.control.com.tr/online-musteri-temsilcisi adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Windows VPS paketlerimiz kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Genel olarak Windows VPS fiyatlarımızı buradan inceleyebilirsiniz: https://www.control.com.tr/vps-kiralama

www.control.com.tr, hem Türkiye hem de yurt dışı lokasyonlu Windows VPS hizmeti vermektedir. Windows VPS hizmetinde Windows Server 2003, 2008, 2012, 2019 ücretsiz olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız: https://www.control.com.tr/vps-kiralama

Windows VPS tercihinde bizi seçen yüzlerce firma ve bireysel müşterimize en iyi hizmeti en ucuz VPS fiyatı ile vermenin haklı gururunu yaşamaktayız…

Windows Vps

VDS'nin açılımı "Virtual Dedicated Server " dır. Yani " Sanal Dedicated Sunucu" anlamına gelmektedir. VDS Sunucular paylaşımsız ram ve işlemciye sahiptir. VDS sunucularda satın alınan kaynaklar %100 kullanılabilir durumda olur ve kaynak limitlerini farklı kullanıcıların kullanımlarından etkilenmeden sonuna kadar kullanabilirsiniz.VDS Sunucularda her alandan projeler gerçekleştirilebilir. İşletim sistemleri, işlemci miktarı ve depolama alanı seçenekleri ile özelleştirilmiş makinalarımızdan projeleriniz için uygun olanını kesinlikle bulabilirsiniz. Limitsiz Trafik, 1000Mhz işlemci başı güce sahip VDS Sunucularımızda sadece yüksek okuma, yazma oranına sahip SAS ve SSD diskler kullanılmaktadır.

VPS3

Güçlü VDS Sunucular

Web sitelerinizin optimum pozisyonda çalışması için sunucularımız özel yapılara sahiptir. Control A.Ş. olarak her müşterimize özel sunucu donanım seçenekleri ile maliyetten tasarruf sağlarken size uygun sanal sunucuları oluşturmaya devam ediyoruz. Yüksek kalitede donanıma sahip sunucularımız ile projelerinize can vermek için sabırsızlanıyoruz. İlk kez sunucu hizmeti alacak müşterilerimizi bekletmeden hizmet almaya başlamalarını sağlıyoruz. Projeleriniz ve web siteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz bütün yapılandırmalar tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Üstün donanımsal özelliklere sahip DELL markalı sunucular kullanıyoruz. VDS Sunucularımız sizin için özel olarak ayrılmış CPU ve Depolama alanına sahip olarak çalışırlar. Ayrılmış alanı ile çalışan VDS Sunucular sadece web sitelerinizi çalıştırır ve diğer sanal makinalarla ortak donanım kullanmadan işlemlerinizi gerçekleştirir.

DELL SERVER7
SERVER 5

VDS Sunucu Kullanım Alanları

VDS Sunucular ile radyo kurup yayın yapabilir, oyun sunucusu oluşturabilir ve hosting paneli kurulumları yaparak müşterilerinize ulaşıp VDS Hosting hizmeti verebilirsiniz. Kendine ayrılmış donanımı sayesinde VPS sunucularda olduğu gibi ortak barındırmadan dolayı oluşan kaynak kısıtı ve işlemci yetersizliği yaşamazsınız. Sahip olduğu özelliklerle VDS Hosting Sunucularımız ile her türde projeyi gerçekleştirebilirsiniz. Evinizi uzatan kontrol etmek, muhasebe uygulamalarınızı çalıştırmak, oyun oynamak ve hatta üretim kayıtlarını anlık olarak takip etmek için VDS sunucu kullanabilirsiniz. Yüksek internet altyapısı sayesinde download/upload için kullanabilir hatta download ve upload prensibi ile çalışan web sitelerinizi de barındırabilirsiniz.VDS Hosting Sunucular ile sınırsız FTP ve mail hesabı oluşturabilir ve müşterilerinize mail hosting hizmeti sunabilirsiniz. VDS Sunucular isteğe bağlı donanımsal değişikliklere sahip olabilmesi sayesinde yüksek kaynak kullanımına ihtiyaç duyulan uygulamalarınızı çalıştırmak için de kullanılabilir. Yüksek performansa sahip olması sebebiyle VDS Sunucu kullanımını tavsiye ediyoruz.

%99 Uptime Oranı

Sunucularımız yüksek alt yapı ve yüksek kalite standartlarına sahip veri merkezlerinde çalışmaktadır. Web siteleriniz için çalışan makinalarımız bulundukları ortam gereği ısı kaynaklı problem yaşamadan çalışmaya devam edebiliyorlar. Türkiyeye giriş yapan en büyük internet hatları üzerinde çalışmasını sürdüren makinalarımız ile bağlantı problemi yaşatmamaktayız.RAID teknolojisine sahip sunucularımız ile disk problemleri yaşanması durumunda bile kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüksek çalışma süresine sahip makinalarımız ile web siteleriniz %.99.99 çalışma oranı ile kesintisiz bağlantısını sürdürebilecektir.

CONTROL SUNUCU
DATA CENTER8

VDS Sunucuların Avantajları

VDS Sunucular sanallaştırma teknolojisi sayesinde tek bir gelişmiş makinenin donanımsal özelliklere sahip sanal makinalara bölünmesi ile oluşturulan kişiye özel sunuculardır.
VDS Sunucu hizmeti aldığınızda size özel donanıma ve istediğiniz işletim sistemine sahip bir sunucu ile çalışmış olursunuz.
Yetki verdiğiniz kullanıcılar dışında kimse erişemez.
Profesyonel gelişmiş makinalar üzerinden ayrılmış bir donanıma sahip olduğunuz için arıza problemi yaşamazsınız.
Gelişmiş makinalar üzerinden sağladığı işlemci, Ram ve depolama kaynakları sayesinde gerçek bir sunucu gücü ile çalışır.
İstediğiniz her işletim sistemini kurabilirsiniz ve problem yaşamadan çalıştırabilirsiniz.
Donanımsal olarak dakikalar içinde kaynakları arttırılabilir.
Sunucunuz içerisinde yedekleme yapabilirsiniz.
Diğer sunucu türleriyle kıyaslandığında maliyeti uygundur.
Ana makina içerisindeki diğer VDS'lerden izole bir şekilde çalıştığı için diğer sunucularda oluşan hiç bir sıkıntıdan etkilenmezsiniz.
Dedicated sunucularının bakım ve giderleri gibi masraflarınız olmaz.
VDS sunucular kola kurulabilir ve hemen çalışması için yapılandırılabilir.

Windows Vps İçin Ek Özellikler

Windows Vps için sunduğumuz binlerce ek özellikten öne çıkanları aşağıda bulabilirsiniz.

Centos ve PHP Desteği

linux, PHP tabanlı uygulamalarınız için en iyi işletim sistemidir. İstediğiniz PHP sürümünü kontrol panelinizden seçebilirsiniz.

Ücretsiz SSL

Windows VPS | Windows VPS Kiralama Lets Encrypt desteklemektedir. Ücretsiz SSL kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Yedekleme

Web siteleriniz haftalık olarak ücretsiz yedeklenmektedir. Bir önceki haftaki yedeğinize istediğiniz zaman dönebilirsiniz.

Ücretsiz E-Posta Hizmeti

Ek ücret ödemeden size sunulan kontrol paneli üzerinden e-posta oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Kontrol Paneli

Tüm linux tabalı hosting hizmetlerimizde, en iyi linux hosting kontrol paneli olan CPanel gelmektedir. Herhangi bir ek ücret ödemeden CPanel kullanabilirsiniz.

Otomatik Kurulan Uygulamalar

Hosting paketiniz içerisine isterseniz tek tıklamayla wordpress,joomla,opencart gibi yüzlerce uygulamadan istediğiniz seçerek kurabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma

Eski CPanel hosting hizmetinizi FTP,veritabanı ve maillerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Yalnızca CPanel > CPanel taşıma sağlanmaktadır.

Arttırabilir Kapasite

İstediğiniz zaman farklı bir hosting paketine mevcut paketinizi içeriği aynı kalacak şekilde yükseltebilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Control A.Ş olarak yüksek hat kapasitesiyle çalışmaktayız. Tüm paketlerde limitsiz trafik bulunmaktadır. Bizim için önemli olan web sitelerinizin hit alması ve büyümesidir !

DDOS / BOTNET Koruması

Türkiye'nin en iyi koruma hizmetini sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde ücretsiz olarak DDOS/BOTNET koruması bulunmaktadır.

Yüksek İşlemci Desteği

Tüm hosting paketlerinde %20 paylaşımlı işlemci bulunmaktadır. Sunucu işlemcileri yeni nesil XEON'dur.

Ücretsiz Değişim

Hosting hizmetini kullandığınız alan adını istediğiniz zaman farklı bir alan adıyla değiştirebilirsiniz. Hosting hizmetiniz dilediğiniz zaman ücretsiz olarak formatlanabilir.

Ücretsiz Teknik Destek

Tüm hizmetlerimizde uzman kadromuz ücretsiz olarak teknik destek vermektedir.

Ücretsiz VDS Geçişi

Projelerinizin hosting paketinde büyümesi ve hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda ücretsiz olarak VDS'ye hosting hizmetiniz taşınabilir.

Windows Vps Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizi kontrol etmekte kolaylık sağlayacak üstün başarılı özelliklerimiz göz büyülüyor. Gelin bir bakalım neler var bu özelliklerde.

Web hosting web sitesi dosyalarının barındığı alan demektir. Bir alan adı kayıt ederek ve alan adınızın çalışacağı hosting hesabını alarak site açmak için gerekli olan en temel şeyleri yapmış olursunuz. Sunduğumuz kontrol paneliyle kolay bir şekilde istediğiniz web sitesini tasarım bilgisi olmadan aktif edebilirsiniz. Web sitesi yayınlanmak oldukça kolaydır ve zevkli bir iştir. Linux hosting paketleri başlangıç için en uygun hizmettir. Hosting siparişi verirken alan adınızıda seçebilirsiniz.

Evet. İstediğiniz uygulamaların tek tıklamayla otomatik kurulumunu yapabilirsiniz. Otomatik kurulabilen tüm uygulamalara buradan ulaşabilirsiniz : https://www.softaculous.com/softwares

Control Teknoloji A.Ş, çok geniş ve güçlü bir internet hattına sahiptir. Bu sebeple kullanıcılarımızın mutlu olması amacıyla internet trafiğinde herhangi bir kota bulunmamaktadır. Web siteleriniz rahatça internet trafiği tüketebilir. Unutmayın bizim için önemli olan şey web sitelerinizin hit alarak büyümesidir.

Windows VPS | Windows VPS Kiralama için CPanel kontrol paneli sağlamaktayız. Eski hosting hizmetiniz CPanel ise tüm mail,ftp içeriği ve veri tabanlarınızı ücretsiz olarak sizin için taşıyabiliriz. Farklı bir kontrol paneli kullanıyorsanız manuel taşıma gerekebilir. Manuel taşımada veri tabanlarınızın ve ftp içeriklerinizin tek tek aktarılması ve config dosyalarınızın düzenlenmesi gerekecektir. Manuel taşıma malesef sağlamamaktayız. Ancak taşıma işlemlerinizi kolaylaştırmak amacıyla eski hosting hesabınızın ftp içeriğini yeni hosting hesabınıza aktarabiliriz.

Control Teknoloji A.Ş 'den aldığınız tüm lisans ve SSL gibi hizmetlerin kurulumunu ücretsiz olarak sağlamaktayız. Farklı firmalardan SSL almanız durumunda satın aldığınız yerden kurulum talep etmeniz gerekmektedir.

Bulduğunuz script virüslü veya bozuk olabilir. Sağlam olsa bile config dosyalarının ve veri tabanlarının manuel kurulması gerekecektir. Malesef manuel kurulumlar sağlamamaktayız.

Elbette bizimle irtibata geçmeniz durumunda web sitelerinizi istediğiniz hosting paketine yükseltebiliriz. Web hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda VDS sunucuya geçişinizi sağlayabiliriz.

Web sitenizde herhangi bir sorun yoksa bu güzel haber. Limitsiz hosting paketlerinde işlemci limitinin dışında farklı bir limit bulunmamaktadır. İşlemci limitlerinin dolması durumunda VDS sunuculara geçiş yapabilirsiniz. Genellikle yüksek hitli web sitelerinin yada kodlama hatası bulunan arızalı web sitelerin işlemcisi dolmaktadır. Web siteniz yüksek hit çekiyorsa buna göre çözüm üretilmesi gerekir. Nasıl ki Facebook,twitter,instagram gibi siteler limitsiz bir hosting paketinde barınamaz,bu web sitelerinin işlemci ihtiyacını karşılamak için yüzlerce sunucuyu birleştirerek devasa veri merkezi yatırımları yapıyorlar sizinde kendi web sitenize yatırım yaparak kademe kademe sunucu hizmetine geçmeniz ve bu şekilde ilerlemeniz gerekmektedir. Size en uygun çözümü üretebilmemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

www.control.com.tr web sitemiz üzerinden kullanıcı panelinize bağlanarak, üst menüden,destek kısmından ,"teknik destek talebi" kısmından destek talebi açabilirsiniz. Destek talebi açtığınız anda talebiniz sistem yöneticilerimize düşecektir. Ortalama 30 dakika içerisinde talebiniz yanıtlayarak size mail göndereceğiz. Tüm destek taleplerinizi ve destek talebi yanıtlarınızı kullanıcı panelinizden takip edebilir ve tekrar sistem yöneticilerimizle yazışabilirsiniz.

Control Teknoloji A.Ş olarak sunduğumuz hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretlerle aylık olarak satın alabilir ve 1 ay boyunca deneyebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler elektronik ortamda anında ifa edilmekte olup, hizmet bilgileri satın aldığınız anda size iletilmektedir. Hizmetlerimiz cayma hakkı kapsamına girmeyip malesef keyfi olarak iade edilemez.

Windows Vps Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak Türkiye lokasyon özel hosting sunucularımızla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Sunucu alt yapı yatırımımız çok yüksek düzeyde bulunmaktadır. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişler otomatik kurulup anında aktif olmaktadır. Türkiye'nin en güçlü donanım ve internet altyapısını kullanmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz...

 • Türkiye lokasyon özel hosting sunucularımızla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Sunucu alt yapı yatırımımız çok yüksek düzeyde bulunmaktadır. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişler otomatik kurulup anında aktif olmaktadır. Türkiye'nin en güçlü donanım ve internet altyapısını kullanmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz...
 • Control Teknoloji A.Ş %100 müşteri memnuniyetini gözeterek sunduğumuz hizmetler konusunda sistem taraflı bir sorun yaşamanız durumunda "ÖMÜRBOYU" ücret iadesi garantisi sunmaktadır. Detayları hizmet sözleşmemizde bulabilirsiniz.
 • Sağlanan hosting hizmeti toplu mail gönderimi ( spam mail gönderimi ) amaçlı kesinlikle kullanılamaz. Şirketiniz için firma mail iletişimini sağlamak amacıyla toplu mail sunucusu alımı yapmak istiyorsanız ayrıca irtibata geçiniz.
 • Sunucularımızda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yazılım ve web sitelerinin barındırılması kesinlikle yasaktır. Tespit edilmesi halinde hizmet uyarıya gerek kalmaksızın sonlandırılır ve iade işlemi yapılmaz.
 • Limitsiz hosting paketlerinin amacı kullanıcıya en yüksek performanslı hosting hizmetini sunmaktır. Limitsiz hosting paketlerinde %20 işlemci limitinin dışında herhangi bir limit bulunmamaktadır. Limitsiz olarak web sitenizi barındırabilirsiniz. Limitsiz hosting paketleri torrent,film,mp3 vb. dosya depolama,dosya paylaşımı vs. amaçlar için kullanılamaz.
 • Control.com.tr belirli aralıklarla müşteri hesaplarını takip edebilir ve sağlanan hizmetlerin kötüye kullanımının tespiti halinde hizmet iptali yapabilir ve geri ödeme yapılmaz.Detaylı bilgi hizmet sözleşmemizde yer almaktadır.
 • Web sitemiz üzerinde sunulan tüm hizmetler elektronik ortamda anında ifa edilmekte olup, cayma hakkı kapsamına girmemektedir. Aylık alım yaparak hizmetlerimizi deneyebilirsiniz.
 insan kaynakları
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları Hemen İnceleyin !

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat