Yönetim Panelli Web Siteleri

Yönetim panelli web sitesi tasarımı ile ilgileniyorsanız işinizi zorlaştırmadan nasıl kolayca yönetim panelli web siteleri yapabileceğinizi kısaca sizlere anlatacağım.
Yönetim Panelli Site
İnternetin hayatımıza ilk girdiği dönemlerde, php ,asp web siteleri, tek tek kodlama ile ortaya çıkıyordu.Şimdi ise bir hosting hesabı alarak 5-10 dakika içerisinde wordpress, joomla,oscommerce  gibi alt yapılara sahip web sitesilerine sahip olabilirsiniz.Elbette gelişmiş projelerde,kurumsal firmalarda wordpress ve joomla işe yaramayacaktır.Hızlı bir şekilde kurumsal internet sitesine sahip olmak istiyorsanız kurumsal web tasarım sayfamızı  burayı tıklayarak ziyaret edebilir 48 saat içerisinde kurumsal web sitenize sahip olabilirsiniz.

WordPress web siteleri genel olarak blog yayımcılığı için kullanılmaktadır. Web sitesi tasarımına yeni başlıyor iseniz yada uygun fiyatlarla yönetim paneline sahip bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız wordpress hosting paketlerimizden herhangi birtanesini alabilir size verilecek Cpanel hesabınızla 5 dakika içerisinde wordpress sitenize sahip olabilirsiniz.

WordPress ile yapılan web sitelerinin google optimizasyonu oldukça yüksektir.Control Bilişim bilgi merkezimizde sizler için bira araya getirdiğimiz wordpress eklenti ve  tasarımlarını(temalarını) wordpress kategorisinden inceleyebilirsiniz.

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !