CPanel VPS

CPanel VPS

VDS Kirala

CPanel VDS Kirala

 

 

 

 

Cpanel vps paketleriyle cpanel kullanarak linux tabanlı web sitenizi host edebilirsiniz. Tüm php uzantılı web siteleri ve html siteler için uyumludur.
Cpanel centos işletim sisteminde en verimli olarak çalışmaktadır. Centos üzerine kurulu güncel ve lisanslı WHM panel ile reseller hesapları açabilirsiniz. Cpanel bayi hosting satışları yapabilirsiniz.
Bunun yanı sıra kendi web sitelerinizide barındırabilirsiniz. Cpanel oldukça kolay bir görünüme sahip olması , kullanışlı olması ve stabil çalışmasıyla linux işletim sistemleri üzerinde en çok tercih edilen hosting kontrol panelidir.

CPanel

CPanel

Cpanele sahip linux vps lerde herhangi bir domain limitlendirmesi bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar web sitesi barındırabilirsiniz. Cpanel beraberinde gelen cronjob ayarları vb tüm fonksiyonları full olarak kullanabilirsiniz.
Opencart,wordpress gibi php uzantılı scriptlerle cpanel uyumu %100 dür. Control farkıyla tüm hosting optimizasyonu yapılmış cpanel vps sunucunuza hemen anında sahip olabilirsiniz.
Cpanel hosting sunucunuzu kredi kartına 9 taksit,paypal yada banka havalesiyle alabilirsiniz. Cpanelle beraber dilerseniz litespeed te kurulabilir.
Ufak çaplı web projeleri için cpanel vpsleri daha büyük web projeleri için dedicated kullanıma sahip cpanel VDS sunucuları önermekteyiz.

VPS Sunucular : https://www.control.com.tr/vps-kiralama

VDS Sunucular : https://www.control.com.tr/vds-kiralama

Üstteki linklerden kiralık sunucuları inceleyebilirsiniz.

VDS Kirala

VDS Kirala

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !