Plesk Lisansı

Plesk lisansını firmamızdan alarak Plesk kontrol panelinizin güvenliğini artırabilirsiniz.

Hemen İnceleyin

Plesk Lisans | Plesk Kontrol Panel Lisans


Plesk Kontrol Paneli


Plesk düşük maliyetli yüksek grafik arayüzüne sahip gelişmiş bir web hosting otomasyonudur. Plesk Panel 2003'den bu yana kullanılıyor ve güncellemeleriyle sürekli gelişiyor. Hem Windows hem de Linux işletim sistemleri için kullanılabilmesi sayesinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. Akıcı yönetim şablonuna sahip Plesk ile şirketimiz partner şirkettir. Müşterilerimizin Plesk lisansı için ödeme yapmadan sahip olabileceği en iyi Web Hosting otomasyonudur. Plesk Lisansı ile web sitelerinizin kontrolünü istediğiniz gibi gerçekleştirirken lisansınız olduğu için gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Sunucunuzun sağlık durumunu kontrol edebileceğiniz yazılıma sahiptir. Disk kapasitesi, RAM ve CPU bileşenlerini her zaman düşünmenize gerek yoktur, anlık ve zamana bağlı bildirimleri ile sisteminizin daima sağlıklı ve sürekli olarak çalışmasını, Plesk Kontrol Paneli sağlar.

Control A.Ş. olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacı ile hosting hizmeti alan her müşterimize ücretsiz Plesk Lisans'ı sağlamaktayız.

plesk lisans

Plesk ve cPanel/WHM Kontrol Panellerinin Avantaj ve Dezavantajları


Kontrol Panelleri yüzlerce kodlar girerek yapacağınız kurulumları fare tıklamaları ile halletmenizi sağlar. Plesk kontrol paneli Windows ve Linux tabanlı işletim sistemleri için bu işlemleri gerçekleştirebilirken cPanel yalnızca Linux tabanlı işletim sistemleri için sunucu işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bu sebeple seçmeyi düşündüğünüz kontrol paneli için hangi işletim sistemlerini desteklediği önem arz etmektedir.

Grafik arayüzleri sayesinde her iki kontrol panellerinin de kullanım kolaylığı sunduğunu söyleyebiliriz. Fakat bazı kullanıcılar Plesk'in anlaşılır olduğunu söylerken bazıları da cPanel'in daha kolay kullanıma sahip olduğunu söylemektedir. Bu durum tamamen kullandığınız işletim sistemi ve görsel beğeninizle alakalı olarak değişiklik gösterir. Dünyanın en büyük iki hosting kontrol paneli olan bu iki sistem de tamamen işleri kolaylaştırmak için farklı şirketler tarafından oluşturulmuştur.

Güvenlik bakımından farklı görünen yapılara sahip olsalarda cPanel'de kullanıcı oluşturulup erişim kısıtlamaları belirlenir. Ancak Plesk'de her web sitesi için abonelik oluşturarak abonelik içinde kullanıcılara erişim kısıtlamaları oluşturuluyor. Temelde çok farklılık göstermeyen bu iki sistemde sizin tercihiniz için önemli olan kullanmak istediğiniz işletim sistemi ve web sitelerinizin özellikleri olacaktır.

Plesk Lisansı

Siteleriniz İçin Kullanabileceğiniz Plesk Lisansı

* Ücretsiz SSL kurulumu yalnızca Control Teknoloji A.Ş den sunucu/hosting ve benzeri hizmet alan kullanıcılar için geçerlidir.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Plesk Lisansı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz üzerinden Plesk Lisansı alarak hemen orjinal ürün kullanmaya başlayabilirsiniz. Plesk Lisansı kurulumu konusunda şirketimiz ücretsiz olarak destek vermektedir.

Plesk Lisansı alarak orjinal lisans kullanabilirsiniz. Lisanslama modelleri yukarıda belirtildiği gibi farklılık göstermektedir. Sizin için en doğru lisansı seçmekte zorlanıyorsanız teknik ekibimiz her konuda olduğu gibi bu konuda da sizlere hızlıca yardımcı olabilir..

Web sitemiz üzerinden aldığınız Plesk Lisansı siparişinizin onaylanmasının ardından hemen aktif edilmektedir.

Kötüye kullanımı engellemek amacıyla merkezi lisans sunucusu, lisansı değiştirdiğiniz ip adreslerini ve cihazları takip edebilir ve değişiklik yapılması durumunda Plesk Lisansınız,lisans sunucusu tarafından askıya alınarak iptal edilebilir.

Plesk Lisansı aldığınızda hemen aktif edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. . Malesef Plesk Lisansı iade edilemez ve cayma hakkı kapsamına girmemektedir.

Evet. Lisanslar size özeldir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Lisanslama işi oldukça kolay bir iştir. Kendiniz yapabileceğiniz gibi takıldığınız noktada yardımcı olabilir ve isterseniz sizin için lisanslayabiliriz.

www.control.com.tr web sitemiz üzerinden,sağ üst köşeden kullanıcı panelinize bağlanarak, üst menüden,destek kısmından ,"teknik destek talebi" kısmından destek talebi açabilirsiniz. Destek talebi açtığınız anda talebiniz sistem yöneticilerimize düşecektir. Ortalama 30 dakika içerisinde talebiniz yanıtlayarak size mail göndereceğiz. Tüm destek taleplerinizi ve destek talebi yanıtlarınızı kullanıcı panelinizden takip edebilir ve tekrar sistem yöneticilerimizle yazışabilirsiniz.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Plesk Lisansı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Lİsans alt yapı yatırımımız çok yüksek düzeyde bulunmaktadır. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz teknik ekibimiz tarafından hemen işleme alınmaktadır.

 • Lisans hizmetleri genel olarak tek kullanımlıktır. Farklı cihazlarda aynı lisansın kullanılması çoğu zaman mümkün olmayabilir.
 • Lisanslama modellerinde sipariş verildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır. Sizin için en doğru lisansın hangisi olduğuna karar veremiyorsanız teknik ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Lisans hizmetleri elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmekte olup,cayma hakkı kapsamına girmemektedir ve iade edilemez.
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları Hemen İnceleyin !

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

İndirim Kodunuz : "VDS"
Kapat