Litespeed Lisans

Litespeed lisans alarak Litespeed ile web hosting hizmetinde sisteminizin yükünü hafifletebilirsiniz.

Hemen İnceleyin !
499,90 TL /Ay 299,90 TL /Ay 'dan başlayan fiyatlar

Litespeed Lisans | Litespeed Server Lisans


Litespeed Nedir?


Litespeed yüksek kaynak tüketimine sahip sunucular için performans optimizasyonu gerçekleştirmeye yarayan bir web sunucusu yazılımıdır. En çok kullanılan ve en yüksek performansı sunabilen web server yazılımıdır. Web sitelerinin ziyaretçi trafiği arttıkça kaynak tüketimi ve kullanıcılar yanıt vermesi gecikir. Tam bu noktada kaynak tüketimi ve ziyaretçilerin oluşturduğu trafiği düzenleyerek hem sunucunun sağlıklı çalışmasını hem de her kullanıcının sunucudan çabuk yanıt almasını sağlar.

litespeed lisans

Litespeed Lisans


CPanel, Plesk gibi kontrol panelleri üzerinde kurulabilen bu web server diğer web server'lara (apache,nginx) göre RAM ve işlemci gibi kaynakların kullanımını azaltarak sunucuların daha yüksek performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Bu kadar iyi iş yapan bir yazılımın ücretsiz olması beklenemez elbette. Ancak siz de diğer web sunucularınız ile kıyaslama yapmak için biraz kısıtlandırılmış olsa da 2 haftalık deneme sürümünü kurabilirsiniz. Hali hazırda kullandığınız Apache Server sisteminizden Litespeed'e geçişin çok kolay olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yeni kullanıcılarımızın ve yoğun trafiğe sahip olmayan müşterilerimizin bile farkın açıkca ortada olduğunu belirttikleri bu web server teknolojisi büyük şirketlerin kullanımında bile sunucuların yüklerini hafifletiyor.
Web Hosting hizmeti için çok iyi bir performans sunan Litespeed'i tercih edebilirsiniz.

Litespeed lisans için uygun fiyat ve kurulum desteğini sağlayıp sisteminizde problem yaşamadan çalışmalarınızın devam etmesini sağlıyoruz. Size uygun lisansı öğrenmek için sitemiz üzerinden online müşteri temsilcimize mesajınızı iletebilirsiniz.

Litespeed Lisans

Siteleriniz İçin Kullanabileceğiniz Litespeed Lisans

* Ücretsiz SSL kurulumu yalnızca Control Teknoloji A.Ş den sunucu/hosting ve benzeri hizmet alan kullanıcılar için geçerlidir.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Litespeed Lisans Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz üzerinden Litespeed Lisans alarak hemen orjinal ürün kullanmaya başlayabilirsiniz. Litespeed Lisans kurulumu konusunda şirketimiz ücretsiz olarak destek vermektedir.

Litespeed Lisans alarak orjinal lisans kullanabilirsiniz. Lisanslama modelleri yukarıda belirtildiği gibi farklılık göstermektedir. Sizin için en doğru lisansı seçmekte zorlanıyorsanız teknik ekibimiz her konuda olduğu gibi bu konuda da sizlere hızlıca yardımcı olabilir..

Web sitemiz üzerinden aldığınız Litespeed Lisans siparişinizin onaylanmasının ardından hemen aktif edilmektedir.

Kötüye kullanımı engellemek amacıyla merkezi lisans sunucusu, lisansı değiştirdiğiniz ip adreslerini ve cihazları takip edebilir ve değişiklik yapılması durumunda Litespeed Lisansnız,lisans sunucusu tarafından askıya alınarak iptal edilebilir.

Litespeed Lisans aldığınızda hemen aktif edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. . Malesef Litespeed Lisans iade edilemez ve cayma hakkı kapsamına girmemektedir.

Evet. Lisanslar size özeldir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Lisanslama işi oldukça kolay bir iştir. Kendiniz yapabileceğiniz gibi takıldığınız noktada yardımcı olabilir ve isterseniz sizin için lisanslayabiliriz.

www.control.com.tr web sitemiz üzerinden,sağ üst köşeden kullanıcı panelinize bağlanarak, üst menüden,destek kısmından ,"teknik destek talebi" kısmından destek talebi açabilirsiniz. Destek talebi açtığınız anda talebiniz sistem yöneticilerimize düşecektir. Ortalama 30 dakika içerisinde talebiniz yanıtlayarak size mail göndereceğiz. Tüm destek taleplerinizi ve destek talebi yanıtlarınızı kullanıcı panelinizden takip edebilir ve tekrar sistem yöneticilerimizle yazışabilirsiniz.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Litespeed Lisans Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Lİsans alt yapı yatırımımız çok yüksek düzeyde bulunmaktadır. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz teknik ekibimiz tarafından hemen işleme alınmaktadır.

 • Lisans hizmetleri genel olarak tek kullanımlıktır. Farklı cihazlarda aynı lisansın kullanılması çoğu zaman mümkün olmayabilir.
 • Lisanslama modellerinde sipariş verildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır. Sizin için en doğru lisansın hangisi olduğuna karar veremiyorsanız teknik ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Lisans hizmetleri elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmekte olup,cayma hakkı kapsamına girmemektedir ve iade edilemez.
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat