Windows Reseller Hosting

Windows Reseller Hosting ile dilediğiniz gibi Asp, Php, Asp.net web siteleri yayınlayabilir dosyalarınızı güvenli bir ortamda saklayabilirsiniz.

Hemen İnceleyin !
199,90 TL /Ay 49,90 TL /Ay 'dan başlayan fiyatlar

Windows Reseller | Windows Reseller Hosting


Windows Reseller Hosting


Windows Reseller Hosting  ile dilediğiniz gibi ASP, PHP, ASP.net web siteleri yayınlayabilir dosyalarınızı güvenli bir ortamda saklayabilirsiniz. Windows hosting paketlerimizin tüm özelliklerini taşıyan Windows bayi paketlerimiz, sizlere uygun fiyatlar ile kaliteli bayi hosting sahibi olma imkanı tanımaktadır. Sizde kendi müşterilerinize reseller hesabınızdan hosting satışı yapabilirsiniz. Türkiye'nin en kaliteli alt yapısını kullanan Control Bilişim sizler için çok uygun fiyatlar ile windows reseller paketleri oluşturmuştur. Aşağıdan paketlerimizi inceleyebilirsiniz.


windows reseller hosting
windows reseller hosting

Windows Bayi Hosting


Windows bayi paketlerimizde Control Bilişim'in normal hosting müşterilerine tanıdığı bütün imkanlar mevcuttur. Windows bayi hosting sahibi olmanız Windows hosting için ödemekte olduğunuz giderlerinizi azaltır, aylık ya da yıllık ödemeler ile hostingleriniz için çok daha az ücretler ödersiniz.

Çoklu müşteri kaydı,müşteri takibi imkanı

Plesk panel ile hostinglerinizin yönetimi

Sınırsız hosting hesabı açabilme

Hosting giderlerinizi minimum düzeye düşürme

ASP, ASP.net web sitelerini yayınlama imkanı

Dosya saklama imkanı

Kaliteli hosting hizmeti

Yüksek performansa sahip Windows sunucularda barınma imkanı

İstediğiniz her an sitelerinizi yedeklerini alabilme

ASP.Net yazılımlarınızı geliştirebilme imkanı

Sınırsız trafik alanı

Profesyonel Destek

Windows hosting satışı yapabilme

Yukarıda belirtilen bütün imkanlara windows reseller paketlerimizden alarak sahip olabilirsiniz.

Windows reseller paketlerinin fiyatlarını ve özelliklerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Windows Reseller Hosting Uygulamaları

Windows Reseller Hosting hizmetlerinde bir tek uygulama değil bir çok uygulamadan istediğinizi çalıştırabilirsiniz. Çalıştırılabilecek uygulamalardan en çok tercih edilenleri aşağıda bulabilirsiniz. Sunduğumuz özel hosting kontrol paneliyle kolay bir şekilde web sitelerinizi yönetebilirsiniz.

ProTicaret Kurulum
Proticaret
Windows Reseller Hosting hizmetlerine isterseniz Proticaret uygulamasının kurulumunu yapabilirsiniz. Proticaret kurulumu konusunda bilginiz yoksa sizin için ücretsiz olarak deneyimli ekibimiz kurulum yapabilir. Güvenli ve ücretsiz e-ticaret yazılımlarından biri olan proticaret, full trust özelliklerle windows hosting paketlerimizde sorunsuz olarak çalışmaktadır.
Wordpress Kurulum
Wordpress
Windows Reseller Hosting paketlerinde sorunsuz olarak wordpress çalıştırabilirsiniz. Wordpress dünyanın en çok tercih edilen blog ve site uygulamasıdır. Binlerce tema ve eklenti arasından istediğiniz tema ve eklentileri kullanarak hayalinizdeki web sitesini hemen yayına verebilirsiniz. Wordpress kullanmak için yazılım bilgisine ihtiyacınız yoktur.
DotNetNuke Kurulum
DotNetNuke
Windows Reseller Hosting hizmetlerimiz DNN desteklemektedir. Microsoft ekosistemindeki lider açık kaynaklı web içerik yönetimi platformu olan DNN (eski adı DotNetNuke) için hazırlanmış windows hosting sunucularımızda tek tıklamayla DNN kurabilir ve çalıştırabilirsiniz.
MsSQL Kurulum
MSSQL
Windows Reseller Hosting hizmeti sunulan windows hosting sunucularımızda anında kurulum ile mssql veritabanları oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Windows Server 2019 alt yapısıyla MSSQL 2012,2014,2017 kullanabilirsiniz. Sunucularımız .Net için en güncel sürümleri desteklemektedir.

Windows Reseller Hosting İçin Ek Özellikler

Windows Reseller Hosting için sunduğumuz binlerce ek özellikten öne çıkanları aşağıda bulabilirsiniz.

Windows ve ASP Desteği

Windows, ASP tabanlı uygulamalarınız için en iyi işletim sistemidir. ASP ve ASP.NET uygulamalarınızı,Windows Reseller Hosting hizmeti sunduğumuz windows hosting paketlerinde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Ücretsiz SSL

Windows Reseller Hosting hizmetlerimiz Lets Encrypt desteklemektedir. Ücretsiz SSL kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Yedekleme

Windows Reseller Hosting hizmeti kullandığınız web siteleriniz haftalık olarak ücretsiz yedeklenmektedir. Bir önceki haftaki yedeğinize istediğiniz zaman dönebilirsiniz.

Ücretsiz E-Posta Hizmeti

Ek ücret ödemeden size sunulan Plesk kontrol paneli üzerinden, alan adınıza bağlı e-postalar oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Kontrol Paneli

Tüm Windows Reseller Hosting hizmetlerimizde, en iyi windows hosting kontrol paneli olan Plesk gelmektedir. Herhangi bir ek ücret ödemeden Plesk kullanabilirsiniz.

Otomatik Kurulan Uygulamalar

Windows Reseller Hosting paketiniz içerisine isterseniz tek tıklamayla DotNetNuke, Wordpress gibi bir çok uygulamadan istediğiniz seçerek kurabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma

Eski windows hosting hizmetinizi FTP,veritabanı ve maillerinizi ücretsiz olarak Windows Reseller Hosting hizmetinize taşımaktayız.

Arttırabilir Kapasite

İstediğiniz zaman farklı bir hosting paketine mevcut paketinizi içeriği aynı kalacak şekilde yükseltebilirsiniz.

Limitsiz Trafik

Control A.Ş olarak yüksek hat kapasitesiyle çalışmaktayız. Tüm paketlerde limitsiz trafik bulunmaktadır. Bizim için önemli olan web sitelerinizin hit alması ve büyümesidir !

DDOS / BOTNET Koruması

Türkiye'nin en iyi koruma hizmetini sunmaktayız. Windows Reseller Hosting hizmetlerimizde ücretsiz olarak DDOS/BOTNET koruması bulunmaktadır.

Yüksek İşlemci Desteği

Tüm hosting paketlerinde %20 paylaşımlı işlemci bulunmaktadır. Sunucu işlemcileri yeni nesil XEON'dur.

Ücretsiz Değişim

Windows Reseller Hosting hizmetini kullandığınız alan adını istediğiniz zaman farklı bir alan adıyla değiştirebilirsiniz. Hosting hizmetiniz dilediğiniz zaman ücretsiz olarak formatlanabilir.

Ücretsiz Teknik Destek

Tüm hizmetlerimizde uzman kadromuz ücretsiz olarak teknik destek vermektedir.

Ücretsiz VDS Geçişi

Projelerinizin hosting paketinde büyümesi ve Windows Reseller Hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda ücretsiz olarak VDS'ye hosting hizmetiniz taşınabilir.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.Windows Reseller Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki soruların yanıtını aşağıda bulamıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin. Uzman ekibimiz sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Web hosting web sitesi dosyalarının barındığı alan demektir. Bir alan adı kayıt ederek ve alan adınızın çalışacağı hosting hesabını alarak site açmak için gerekli olan en temel şeyleri yapmış olursunuz. Sunduğumuz kontrol paneliyle kolay bir şekilde istediğiniz web sitesini tasarım bilgisi olmadan aktif edebilirsiniz. Web sitesi yayınlanmak oldukça kolaydır ve zevkli bir iştir. Linux hosting paketleri başlangıç için en uygun hizmettir.Linux hosting paketleri PHP desteklediği için ve binlerce ücretsiz PHP uygulaması olduğu için yeni başlayanlara windows yerine linux hosting paketleri olan Linux Hosting paketlerimizi incelemesini tavsiye ediyoruz. Hosting siparişi verirken alan adınızıda seçebilirsiniz.

Evet. Windows Reseller Hosting hizmetlerinde ,size sunduğumuz kontrol paneli üzerinden istediğiniz uygulamaların tek tıklamayla otomatik kurulumunu yapabilirsiniz.

Control Teknoloji A.Ş, çok geniş ve güçlü bir internet hattına sahiptir. Bu sebeple kullanıcılarımızın mutlu olması amacıyla internet trafiğinde herhangi bir kota bulunmamaktadır. Web siteleriniz rahatça internet trafiği tüketebilir. Unutmayın bizim için önemli olan şey web sitelerinizin hit alarak büyümesidir.

Windows Reseller Hosting için Plesk kontrol paneli sağlamaktayız. Eski hosting hizmetiniz Plesk ise tüm mail,ftp içeriği ve veri tabanlarınızı ücretsiz olarak sizin için taşıyabiliriz. Farklı bir kontrol paneli kullanıyorsanız manuel taşıma gerekebilir. Manuel taşımada veri tabanlarınızın ve ftp içeriklerinizin tek tek aktarılması ve config dosyalarınızın düzenlenmesi gerekecektir. Manuel taşıma malesef sağlamamaktayız. Ancak taşıma işlemlerinizi kolaylaştırmak amacıyla eski hosting hesabınızın ftp içeriğini yeni hosting hesabınıza aktarabiliriz. Bu konuda da destek birimimizden yardım alabilirsiniz.

Windows Reseller Hosting hizmetlerimiz windows tabanlıdır. PHP olarak çalışıyorsanız linux tabanlı hosting almanız sizin için daha iyi olacaktır. Elbette satın aldığınız windows hosting paketini dilediğiniz zaman ücretsiz olarak linux hosting ile değiştirebiliriz.

Evet. Tüm Windows Reseller Hosting hizmetlerimiz ücretsiz SSL sertifikası içermektedir. Kontrol panelinizden kendiniz kurabileceğiniz gibi isterseniz teknik destek ekibimiz sizin için kurulum yapabilir.

Control Teknoloji A.Ş 'den satın aldığınız tüm lisans ve SSL gibi hizmetlerin kurulumunu ücretsiz olarak sağlamaktayız. Farklı firmalardan SSL almanız durumunda, hizmet aldığınız yere bağlı olarak manuel kurulumlar gerekeceğiz için satın aldığınız yerden kurulum talep etmeniz gerekmektedir.

Bulduğunuz script virüslü veya bozuk olabilir. Sağlam olsa bile config dosyalarının ve veri tabanlarının manuel kurulması gerekecektir. Malesef manuel kurulumlar sağlamamaktayız.

Elbette bizimle irtibata geçmeniz durumunda web sitelerinizi istediğiniz hosting paketine içeriğiniz aynı kalacak şekilde yükseltebiliriz. Web hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda VDS sunucuya geçişinizi sağlayabiliriz.

Web sitenizde herhangi bir sorun yoksa bu güzel haber. Limitsiz hosting paketlerinde işlemci limitinin dışında farklı bir limit bulunmamaktadır. İşlemci limitlerinin dolması durumunda VDS sunuculara geçiş yapabilirsiniz. Genellikle yüksek hitli web sitelerinin yada kodlama hatası bulunan arızalı web sitelerin işlemcisi dolmaktadır. Web siteniz yüksek hit çekiyorsa buna göre çözüm üretilmesi gerekir. Nasıl ki Facebook, Twitter, Instagram gibi siteler limitsiz bir hosting paketinde barınamaz,bu web sitelerinin işlemci ihtiyacını karşılamak için yüzlerce sunucuyu birleştirerek devasa veri merkezi yatırımları yapıyorlar sizinde kendi web sitenize yatırım yaparak kademe kademe sunucu hizmetine geçmeniz ve bu şekilde ilerlemeniz gerekmektedir. Size en uygun çözümü üretebilmemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

www.control.com.tr web sitemiz üzerinden,sağ üst köşeden kullanıcı panelinize bağlanarak, üst menüden,destek kısmından ,"teknik destek talebi" kısmından destek talebi açabilirsiniz. Destek talebi açtığınız anda talebiniz sistem yöneticilerimize düşecektir. Ortalama 30 dakika içerisinde talebiniz yanıtlayarak size mail göndereceğiz. Tüm destek taleplerinizi ve destek talebi yanıtlarınızı kullanıcı panelinizden takip edebilir ve tekrar sistem yöneticilerimizle yazışabilirsiniz.

Control Teknoloji A.Ş olarak sunduğumuz hizmet kalitesine güveniyoruz. Sunduğumuz hizmetleri çok düşük ücretlerle aylık olarak satın alabilir ve 1 ay boyunca deneyebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler elektronik ortamda anında ifa edilmekte olup, hizmet bilgileri satın aldığınız anda size iletilmektedir. Hizmetlerimiz cayma hakkı kapsamına girmeyip malesef keyfi olarak iade edilemez.

Windows Reseller Hosting Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak Türkiye lokasyon özel windows hosting sunucularımızla Windows Reseller Hosting ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Sunucu alt yapı yatırımımız çok yüksek düzeyde bulunmaktadır. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişler otomatik kurulup anında aktif olmaktadır. Türkiye'nin en güçlü donanım ve internet altyapısını kullanmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz...

 • Türkiye lokasyon özel hosting sunucularımızla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Sunucu alt yapı yatırımımız çok yüksek düzeyde bulunmaktadır. 7/24 web sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Siparişler otomatik kurulup anında aktif olmaktadır. Türkiye'nin en güçlü donanım ve internet altyapısını kullanmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz...
 • Control Teknoloji A.Ş %100 müşteri memnuniyetini gözeterek sunduğumuz hizmetler konusunda sistem taraflı bir sorun yaşamanız durumunda "ÖMÜRBOYU" ücret iadesi garantisi sunmaktadır. Detayları hizmet sözleşmemizde bulabilirsiniz.
 • Sağlanan hosting hizmeti, toplu mail gönderimi ( spam mail gönderimi ) veya spam mail gönderimine yönelik paravan bir web sitesi vb amaçlarla kesinlikle kullanılamaz. Şirketiniz için firma mail iletişimini sağlamak amacıyla toplu mail sunucusu alımı yapmak istiyorsanız ayrıca irtibata geçiniz.
 • Sunucularımızda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yazılım ve web sitelerinin barındırılması kesinlikle yasaktır. Tespit edilmesi halinde hizmet uyarıya gerek kalmaksızın sonlandırılır ve iade işlemi yapılmaz.
 • Limitsiz hosting paketlerinin amacı kullanıcıya en yüksek performanslı hosting hizmetini sunmaktır. Limitsiz hosting paketlerinde %20 işlemci limitinin dışında herhangi bir limit bulunmamaktadır. Limitsiz olarak web sitenizi barındırabilirsiniz. Limitsiz hosting paketleri torrent,film,mp3 vb. dosya depolama,dosya paylaşımı vs. amaçlar için kullanılamaz.
 • Control.com.tr belirli aralıklarla müşteri hesaplarını takip edebilir ve sağlanan hizmetlerin kötüye kullanımının tespiti halinde hizmet iptali yapabilir ve geri ödeme yapılmaz.Detaylı bilgi hizmet sözleşmemizde yer almaktadır.
 • Web sitemiz üzerinde sunulan tüm hizmetler elektronik ortamda anında ifa edilmekte olup, cayma hakkı kapsamına girmemektedir. Aylık alım yaparak hizmetlerimizi deneyebilirsiniz.

Teknoloji Partnerlerimiz

Control Teknoloji A.Ş - www.control.com.tr, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak amacıyla yalnızca alanında en iyi olanlarla çalışır . Teknoloji partnerlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Cloud Linux
cPanel
DELL Partner
EMC
LITESPEED
MYSQL
PARALELLS
SQL SERVER
VMWARE
Windows Server 2012
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat