İndirim

Rakipsiz fiyatlar, çok özel indirimler!

Hemen İnceleyin !

Özel İndirim Fırsatları


Tüm kullanıcılarımıza ilk seçtikleri sunucu için, ilk ay %50 indirim fırsatı! Tüm VDS paketlerinde geçerli olup ilk seçilen sunucu fiyatında %50 indirim olmaktadır.
Bu indirimden faydalanmak için tek yapmanız gereken "CTRL" indirim kodunu sipariş esnasında promosyon kodu bölümüne girmektir.

Teknopark Firmalarına Özel İndirim !


Teknoloji geliştirme bölgelerinde faaliyet gösteren firmalara özel tüm VDS paketlerinde geçerli ilk üç ay %50 indirim fırsatı!
Bu indirimden faydalanabilmek için web sitemizden kullanıcı kaydı oluşturarak destek talebiyle firmanızın "vergi levhasını" iletmeniz gerekmektedir.
Kontroller sağlandıktan sonra indiriminiz seçtiğiniz sunucu için hesabınıza yansıtılacaktır.

Üniversite Öğrencilerine ve Öğretim Üyelerine Özel İndirim !


Üniversite öğrencileri ve öğretim üyelerine özel, tüm VDS paketlerinde geçerli, ilk üç ay %50 indirim fırsatından yararlanmak için sitemize kayıt olurken ".edu.tr" uzantılı mail adresiyle kayıt oluşturmanız yeterlidir. Kontroller sağlandıktan sonra indirim kuponunuz ".edu.tr" uzantılı mail adresinize iletilecektir.

Bayilik Kapsamına Giren Özel İndirimler


1.Seviye Bayilik
"Aylık alım miktarı 2000 TL - 5000 TL arası"
Sitemizde kayıtlı, aylık alım miktarı 2000 TL - 5000 TL arası olan tüm kullanıcılarımız bayilik kapsamına alınmaktadır ve %10 özel indirim sağlanmaktadır.

2.Seviye Bayilik
"Aylık alım miktarı 5000 TL - 10000 TL arası"
Sitemizde kayıtlı, aylık alım miktarı 5000 TL - 10000 TL arası olan tüm kullanıcılarımız bayilik kapsamına alınmaktadır ve aylık %15 özel indirim sağlanmaktadır.

3.Seviye Bayilik
"Aylık alım miktarı 10000 TL ve üstü"
Sitemizde kayıtlı, aylık alım miktarı 10000 TL ve üstü olan tüm kullanıcılarımız bayilik kapsamına alınmaktadır ve aylık %20 özel indirim sağlanmaktadır.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat