linux vds

Linux Vds

Linux vds sunucu kiralama yaparak php web sitelerinizi barındırabilirsiniz yada linux tabanlı uygulamalarınızı çalıştırabilirsiniz. Vds sunucularda ücretsiz kontrol panelleride bulunmaktadır.Ayarlardan seçebilirsiniz.

VDS Satın Al

VDS Satın Al

vds

vds

linux vds sunucularda, windows vds sunucularda olduğu gibi uzak masaüstü bulunmaz. Linux vds sunucularda ssh bulunmaktadır. Putty uygulaması üzerinden ssha bağlanarak uzaktan kontrol edebilirsiniz. Linux vdslerde centos işletim sistemi sağlamaktayız. centos5,6,7 ve üzeri işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Php tabanlı web sitelerinizi yönetebileceğiniz ücretsiz Plesk Panel linux vds sunucularla beraber gelmektedir. İsterseniz bu panelle beraber limitsiz web sitesi barındırabilir ve yönetebilirsiniz. Linux sunucularda ayrıca whm panelde sağlamaktayız. Whm panel üzerinden yapılabilen tüm işlemler plesk paneldende yapılabilmektedir. Plesk panel partner firması olmamız sebebiyle plesk paneli sunucularda ücretsiz sağlamaktayız. Normalde Plesk Panel lisansları aylık 15$ olarak ücretlendirilmektedir. WHM panel lisanslarıda aylık 15$ ‘dır.

Linux tabanlı bir vds aldığınızda gerekli tüm hosting ayarlamalarını biz sağlamaktayız. Herhangi bir sunucu yönetim bilginizin olması gerekmiyor.Size sağlayacağımız vds kontrol paneliyle sunucunuzda hosting açabilirsiniz,ssl,ftp,cronjob vs vs gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz.Sitelerinize farklı farklı php versiyonları atayabilirsiniz. Linux vds sunucular asp ve asp.net desteklemez. Html ve php tabanlı uygulamalarınızı ve sitleerinizi çalıştırabilirsiniz. Asp çalıştırmak istiyorsanız windows sunucuları tercih etmeniz gerekecektir. Windows sunucularda hem php hemde asp çalıştırılabilir ancak php için en yüksek hız ve maksimum verimi linux vdslerde alırsınız. Sunucunun işletim sistemi ev bilgisayarınızın işletim sisteminden bağımsızdır. bu sebeple ev bilgisayarınızda herhangi bir windows sürümü kullanıyor olsanız bile sunucunuzda linux kulanmanızı etkilemez. Linux vds sunucularda apache,nginx ve litespeed kullanabilirsiniz. Lİtespeed ücretli bir bileşendir. Apache ve nginx ücretsizdir. Linux vds sunucularda pleskle beraber almanız durumunda nginx ücretsiz kurulu bir şekilde gelmektedir. Tüm vds sunucularımız Türkiye’de barınmaktadır. Vds sunucularda 500 mbit hızlı ve limitsiz internet hattı bulunmaktadır. Trafik tüketimini düşünmeniz gerekmiyor. Bizim için önemli olan sitelerinizin hitlenmesidir. İstediğiniz kadar trafik tüketebilirsiniz. Sunucunuzun yetersiz gelmesi durumunda formatlamadan bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Ana makinalarda çok yüksek kapasitede ram ve işlemci bulunmaktadır. Paket yükseltmelerinde 1gb ramde 100 gb ramde arttırabilirsiniz. Linux vds konusunda Türkiye’nin tercihi control.com.tr’den sipariş vererek hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

VDS Üst

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !