Şirket Maili

Şirket maili açmak için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Hemen İnceleyin !

Şirket Maili Nasıl Açılır?

Firmalar için şüphesiz en iyi iletişim araçlarından bir tanesi mail’dir. Kurumsal firmalarda, bireysel firmalarda firma büyüklüğüne bakılmaksızın işletmeleri için mail kullanmaktadırlar. Peki şirket maili nasıl olmalıdır? Mail kullanımı işinizi arttırabilir mi? Elbette mail kullanmak hotmail, gmail gibi ücretsiz e-posta hesapları da olsa işletmelerin iş yükünü azaltır, telefon ve fax aracılığı ile yaşanan zaman kaybını minimuma indirger.

İşletmeniz için mail kullanımınızın nasıl olması gerektiğini kısaca sizlere anlatmak istiyorum. Kurumsal firmalar şüphesiz işletme adları ile mail göndermek isterler. İşletme adları ile gönderilen bu mailler firma prestijini ve güvenilirliğini arttırır. Bireysel yada küçük çapta olan firmalarda hatta tek bir kişiden oluşan firmalar dahi kurumsal mail hesabı ile kurumsal bir kimlik kazanır, işletmelerine güven sağlarlar.

sirket maili

-Kurumsal mail hesabı sahibi olabilmem için neler gereklidir?

Hiçbir şey gerekmez dileyen herkes bu hizmetten faydalanabilir.

-Kurumsal mail hesabı sahibi olabilmem için vergi mükellefi olmam gerekirmi?

Hayır gerekmez.

-Kurumsal Mail hesapları pahalımıdır?

Yıllık seçeceğiniz paketler ve alacağınız hizmete göre fiyatlandırmalar değişmekle beraber oldukça makul fiyatlara bu hizmeti alabilirsiniz.

Muhasebe@isletmenizinadi.com gibi bir mail hesabına sahip olabilmeniz için öncelikli olarak firmaadiniz.com gibi bir domain (alan adı) kayıt etmeniz gerekir. İstediğiniz herhangi bir alan adını aşağıda bulunan adrese giderek kayıt edebilirsiniz.

www.control.com.tr/domain-tescili

Alan adınızın kaydını yaptıktan sonra kurumsal mail hesabı açabilmeniz için bir hosting paketi almanız gerekir. Bu ve diğer aşamalarda sizlere satış temsilcilerimiz detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır. Aşağıda bulunan link’ten sizin için en iyi kurumsal mail hosting paketini inceleyebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz herhangi bir mail hosting paketi ile aynı zamanda web sitenizide yayınlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat