Bedava web tasarım

Ücretsiz Web Sitesi

Ücretsiz web sitesi sahibi olmak herkesin hayalidir.Özellikle bireysel kullanıcılar ücretsiz bir web sitesine sahip olmayı isterler.Sizler için çok düşük maliyetlerle sahip olabileceğiniz wordpress hosting paketlerini işte bu sebeple aktif ettik. WordPress tabanlı web sitenize herhangi bir kodlama bilginiz olmadan  hemen sahip olabilirsiniz. WordPress bir içerik yönetim sistemidir.Web sitesi sistemidir. Php tabanlı bu web sitesi sistemini Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen siteleri kullanmaktadır. Binlerce lira harcamadan tamamen ücretsiz olarak bu web sitesine sahip olabilirsiniz. İnternette mevcut olan ücretsiz yüzbinlerce temadan size en uygun olanını seçebilirsiniz. Aşağıda bulunan wordpress hosting paketlerinden herhangi bir tanesini almanız durumunuda wordpress tabanlı siteniz talebiniz doqrultusunda kurulacaktır ve ücretsiz olarak bir web sitesine sahip olacaksınız.

WordPress tabanlı ücretsiz web sitenizin özellikleri kısaca şu şekildedir:

WordPress güçlü bir kişisel yayım platformudur ve internette bir yayımcı olarak kullanıcının tecrübesini mümkün olduğu kadar çekici hale getirmek için tasarlanmış özellikler ile gelmektedir. Özgürce dağıtımı yapılan, standart, hızlı, hafif ve kişisel ayarlarıyla ve tamamen istenilen özelliklere göre değiştirilebilir.. Bu alanda WordPress, rakiplerine göre oldukça başarılı ve zengindir.

Eklentiler ve Temalar

WordPress’in bir çok eklentisi ve teması, yükle/çalıştır mantığıyla işlemektedir. Kendinize göre beğendiğiniz eklentileri ve temaları internet üzerinden kolayca sitenize kurabilirsiniz.

WordPress Hosting paketleri için aşağıyı tıklayabilirsiniz.

 

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !