Unified Communications SSL

Unified Communications SSL sertifikası hakkında yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hemen İnceleyin !
99,90 $ /Ay 19,90 $/Ay 'dan başlayan fiyatlar

Unified Communications SSL | Comodo SSL


Unified Communications Sertifikası Nedir?


Unified Communications SSL sertifikaları Microsoft Exchange ve OCS kullanan firmaların standartta 3 alan adı olmak üzere, 100’e kadar alan adı ve alt alan adını tek bir sertifika ile şirket verilerini güvenceye alacak en hızlı güvenlik çözümünden bir tanesidir. Unified Communications sertifikası ile bilgilerinizin en yüksek düzeyde güvenliğe alınmasını sağlamaktadır.

Unified Communications Sertifika Özellikleri


Kurumunuza ait alan adı ve alt alan adlarının güvenceye alınması

Microsoft tarafından yetkilendirilen 3 sertifikadan biri olması

Şirket unvanınızın doğrulanması

Güçlü şifreleme yapısının olması

ID onaylama kapasitesinin olması

Yüksek seviyede güvenlikli olması

Tüm tarayıcılarda,cep telefonlarda,tabletlerde ve diğer cihazlarda çalışması

Tıklanabilir güvenli site mührünün olması

SGC teknolojisi ile eski tarayıcılardaki zayıf şifreleme gücünü artırması

Kullanıcıların bu sertifika ile bir adım önde olması

unified communications ssl

Unified Communications SSL

Siteleriniz İçin Kullanabileceğiniz Unified Communications SSL

* Ücretsiz SSL kurulumu yalnızca Control Teknoloji A.Ş den sunucu/hosting ve benzeri hizmet alan kullanıcılar için geçerlidir.

Unified Communications SSL Sertifikası Özellikleri

Unified Communications SSL sertifikasının belirgin özellikleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Güvenli Uyarısı

Unified Communications SSL sertifikası web sitenizi güvenli hale getirecektir. Kullanıcılar tarayıcıları üzerinden yeşil kilidi görebilir ve https protokolu üzerinden web sitenizi gezebilir.

Mobil Uyumluluk

Unified Communications SSL sertifikası doğru kurulum yapıldığı zaman mobil uyumlu hale gelmektedir. Teknik ekibimiz sizin için doğru kurulumu sağlayarak web sitenizin mobil versiyonlarda da güvenli görünmesini sağlayabilir.

Unified Communications SSL Seo Desteği

Arama motorlarında web sitenizin https protokolüne uygun olması ve güvenli olması elbette sitelerinizin arama motoru optimizasyonuna katkı sağlayarak sıralamarda yükselmenizi sağlayacaktır. Unified Communications SSL sertifikası seo amacıyla kullanılabilir.

Belge Gerekliliği

Sertifikaların bazıları için sadece alan adı sahibi olmanız yeterli olmaktadır.Bazıları için de tüzel bir kişilik (şirket yada kurum) olduğunuzu çeşitli belgelerle ispat edilmesi gerekir. Bu tür sertifikalar daha avantajlı hale gelmektedir. Üst kısımdan belge gerekliliğini kontrol edebilirsiniz.

Site Mühürü Nedir?

Site mührü, web sitenizin ssl sertifikasını ortaya çıkaran firmanın garantisi altında olduğunu ifade etmektedir.

Ücretsiz Kurulum

Control Teknoloji A.Ş olarak control.com.tr sunucularında web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz Unified Communications SSL sertifikasının kurulumunu ek ücret ödemenize gerek kalmadan, ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Control Teknoloji A.Ş olarak size çözüm üretmek için buradayız!

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Unified Communications SSL Sertifikası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Unified Communications SSL sertifikası hakkında aklınıza takılan soruların cevabını aşağıda bulamıyorsanız teknik ekibimize ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Unified Communications SSL sertifikası web sitelerinin veri güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan premium bir sertifikadır. Unified Communications SSL sertifikası web sitenizin güvenliğini sağlar ve güven verir. Ücretsiz ssl sertifikaları düşük güvenlik nedeniyle sanal pos vb. için kullanıma uygun değildir. Unified Communications SSL sertifikası verilerinizi şifreleyerek kişisel verilerin korunmasını sağlamaktadır. Bu sebeple sanal pos vb. amaçla kulanılabilir. Web sitelerinize ve firmanıza prestij kazandırmaktadır. Ayrıca web sitelerinizin arama motorlarında da üst sıralarda çıkmasını sağlamaktadır.

Web sitemiz üzerinden aldığınız Unified Communications SSL sertifikaları, siparişinizin onaylanmasının ardından hemen tahsise alınmaktadır. SSL sertifikanızın onaylanmasından sonra 1 iş günü içerisinde kurulumu tamamlanmaktadır.

Evet. Farklı bir alan adına Unified Communications SSL sertifikanızı transfer edebiliriz. Transfer yapılabilmesi için tekrar CSR kodu oluşturulması ve tekrar kuruluma alınması gerekmektedir. Her SSL sertifikası 3 kere ücretsiz olarak farklı alan adlarına transfer edilerek tekrar kurulabilir. 4. ve sonraki ek kurulum talepleri ücretlendirilmektedir.

Unified Communications SSL sertifikası aldığınızda merkezi ssl sunucusu üzerinde hemen aktif edilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Bu sebeple cayma hakkı kapsamına girmeyip iade edilemez. Malesef Unified Communications SSL sertifikaları teknik olarak farklı bir ürünle de değiştirilemez. Farklı bir SSL türü kullanmak istiyorsanız tekrar sipariş vermeniz gerekmektedir.

Malesef sunduğumuz Unified Communications SSL sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş'den satın aldığınız hizmetlere tahsis edilmektedir ve kurulumları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Unified Communications SSL sertifikası hizmetlerimizde de ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayız. Plesk yada cPanel hosting kontrol paneli kullanıyorsanız sizin için ücretsiz olarak kurulum yapabiliriz. Web hosting kontrol paneli bulunmayan sunucularda kullanıcıların kendilerinin CSR üreterek bize iletmeleri ve tahsis edilen SSL sertifikalarının kurulumlarını sağlamaları gerekmektedir.

Unified Communications SSL sertifikalarının kurulumları dedicated ip adresleri üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple Unified Communications SSL sertifikası kullanacağınız alan adı için ek olarak 1 adet dedicated ip adresi almanız gerekmektedir.

Unified Communications SSL Sertifikası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Control Teknoloji A.Ş olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Unified Communications SSL sertifikası ihtiyaçlarınıza yönelik de en uygun çözümleri sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden sipariş vererek hemen Unified Communications SSL sertifikası kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Sunduğumuz Unified Communications SSL sertifikaları yalnızca Control Teknoloji A.Ş kullanıcılarına yönelik bir hizmettir.
 • Unified Communications SSL sertifika modellerinde sipariş sonrası değişiklik yapılamamaktadır. Sizin için en doğru ssl sertifikasının hangisi olduğuna karar veremiyorsanız, teknik ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
 • Unified Communications SSL sertifikaları elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmekte olup,cayma hakkı kapsamına girmemektedir ve iade edilemez.
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat