VDS Satın Al

VDS Sunucu Satın Al

VDS sunucu satın al web sitelerin hızlı açılsın! Son zamanlarda webmasterların en çok duyduğu sözler arasında vds önerileri bulunuyor. Nasıl bir vds almak gerekiyor? vds ve diğer sunucular arasındaki fark nedir ? Bu sorular kafaları karıştırıyor. Kafanızı karıştırmadan vds sunucu satın almayla ilgili detayları sizinle paylaşacağız.

VDS Satın Al

VDS Satın Al

vds

vds

VDS sunucu alarak web sitesi yayınlayabilirsiniz. Uzakmasaüstü olarakta kullanabilirsiniz. Bilinenin aksine hem linux hemde windows platformalarda vds kullanabilirsiniz. Vds sunucular virtual dedicated sunucu anlamına gelmektedir. VDS satın alarak kendinize ait özel bir sunucu sahibi olmuş olursunuz. Normalde tüm kontrol panelleri ücretli olmasına rağmen control.com.tr vds sunucularda aylık 20$ değerindeki plesk paneli ücretsiz sağlamaktadır. Hem linux hemde windows platformlarda kontrol paneli kullanabilirsiniz. Web hosting için sunucu satın almak istiyorsanız cpanel yada plesk seçebilirsiniz. Plesk panelde de cpanelde olduğu gibi alan adı ekleme ,veritabanı,mail oluşturma vb gibi tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Windows sunucu satın aldığınızda uzakmasaüstü bağlantısı gelir. Windows işletim sistemi seçeneklerini ve linux işletim sistemlerini ayarlar bölümünden seçebilirsiniz.

Vps sunucular sıkıştırılmış sunuculardır. performans sorunları oluşur. vds satın aldığınızda bunların hiç biriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Tamamen kullanılabilir size özel bir sunucu kapasiteniz olur. Sunucu kiralama ve satın alma işlemleri online olarak gerçekleşmektedir. Sunucu satın alırken kredi kartıyla yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına taksitlendirme imkanımız bulunmaktadır.

Kimler vds satın almalı ?

Web siten yavaşsa vds sunucu satın al !

İşlemci yetmiyorsa vds satın al !

Ram yetmiyorsa vds satın al !

Uzakmasaüstü sunucu mu lazım? Ozaman vds satın al !

Web siten hızlı büyüyorsa yada özel birşeyler varsa vds satın al !

Vds sunucu satın aldığınızda  size herhangi bir ürün kargolanmaz. Bir çok kişi satın aldığında kendisine bir donanım iletileceğini düşünüyor. Oysa vds sunucular sanal sunuculardır ve verimerkezi üzerinden hizmet verir. Siz sipariş verdiğinizde sunucunuz kurulur ardından mail ile size sunucu bilgileriniz iletilir. Size gelen mailde sunucu ip adresiniz ve nasıl bağlanabileceğiniz yazar. Takıldığınız tüm konularda uzman ekibimiz destek vermektedir. Vds satın alma işlemini aşağıdaki sayfadan yapabilirsiniz. Ayarlar kısmından hızlıca sipariş verebilirsiniz.

https://www.control.com.tr/vds-kiralama

 

Vds satın aldığınızda ortalama 30 – 40 dk içerisinde sunucunuz kullanıma hazır olacaktır.

VDS Satın Al

VDS Satın Al

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !