VPS mi VDS mi

VPS mi VDS mi sorusunun cevabı her zaman VDS olacaktır.

Hemen İnceleyin !

VPS mi VDS mi Hangisi Tercih Edilmelidir?

VPS Nedir?


VPS sunucular paylaşımlı ram ve işlemci kullanan sunuculardır. VPS sunucular ile Php tabanlı yazılımlarınızı çalıştırabilir ve sitelerinizi yayına verebilirsiniz. İşletim sistemi olarak sadece Linux işletim sistemini kullanabilirsiniz.

VDS Nedir?


VDS sunucular ise paylaşımsız ram ve işlemci kullanan sunuculardır. VDS sunucular ile hem Asp tabanlı hemde Php tabanlı yazılımlarınızı çalıştırabilir ve sitelerinizi yayına verebilirsiniz. İşletim sistemi olarak hem Linux hemde Windows işletim sistemlerini kullanabilirsiniz.

VPS mi? VDS mi?Hangisi Tercih Edilmelidir?


VPS mi VDS mi sorusunun cevabı her zaman VDS olacaktır. VDS sunucular paylaşımsız, özel sanal sunucular olduğu için diğer kullanıcıların kaynak kullanımını etkileme gibi bir durum söz konusu değildir. VPS sunucular paylaşımlı sunucular olduğundan diğer VPS kullanıcıları etkileyebilmektedir. Ayrıca VDS sunucularda istenilen işletim sistemi kullanılabilmektedir. VPS sunucularda sadece Linux işletim sistemi kullanılmaktadır. VDS'ler VPS'lere göre daha fazla kaynak kapasitesine artırma imkanına sahiptir. Dilediğiniz zaman kaynak limitlerinizi artırabilirsiniz. Ek olarak bu sunucularda kontrol panellerini kullanarak sitelerinizi yayına verebilirsiniz. Trial lisanslı olarak sunduğumuz Plesk panel dışında diğer kontrol panellerini kullanabilirsiniz. Diğer kontrol panellerinden birkaç tanesi şunlardır: cPanel, Vesta Panel, Direct Admin vs... "VPS mi VDS mi" sorusuna bizim cevabımız VDS'tir.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 indirim
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Sınırlı Süre Özel İndirim!

Tüm VPS/VDS/Hosting/Reseller Hizmetlerinde !!!

ilk ay %25 İndirim !

Promosyon Kodunuz : "CTRL"
Kapat