Windows Kiralık Sunucu

Windows Kiralık Sunucu

 

Windows kiralık sunucu paketleriyle hem web sitesi yayınlayabilirsiniz hemde windows uzak masaüstü bağlantısı kullanabilirsiniz. Windows kiralık sunucularda Windows 2008/2012/2016 /7 işletim sistemleri kullanabilirsiniz.

VDS Üst

VDS Üst

 

 

Windows Kiralık Sunucu

Windows Kiralık Sunucu

Windows kiralık sunucu aldığınızda  server işletim sistemlerinden herhangi birini kiraladığınızda plesk kontrol paneliyle web sitesi yayınlayabilirsiniz. Sadece uzakmasaüstü ihtiyacınız varsa windows 7 işletim sistemini de kullanabilirsiniz. Windows 7 işletim sistemi vds hosting sunucuları için uygun değildir. Web hosting amaçlı kullanmak istiyorsanız windows server 2008/2012/2016 işletim sistemlerinden birini seçmeniz gerekir. Oturmuş alt yapısıyla genel olarak server 2008 işletim sistemi web hosting sunucuları için ideal olacaktır. Web hosting için sunucu kiraladığınızda plesk kontrol paneli tüm ayarları yapılmış bir şekilde tahsis edilmektedir. Windows sunucu kurulum süresi ortalama 30 – 40 dakikadır. Windows sunucularda istediğiniz tüm uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Windows sunucularda muhasebe programları kullanabilirsiniz yada şirketiniz için terminal server olarak kullanabilirsiniz. Terminal server olarak windows server kullandığınızda aynı anda farklı kullanıcılar aynı sunucuya bağlanabilir ve ortak çalışabilir. Windows sunucularda ssd diskler bulunmaktadır. Render işlemleri gibi işlemler için de sunucular uygundur. Windows sunucularda istediğiniz tüm uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Örneğin forex işlemleri için sunucunuzun sürekli açık olması gerekir. Hat hızımız maksimum seviyededir. Online işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Windows server sunucular hafif yapısıyla güçlü programlar çalıştırabilir. Windows 7 işletim sistemi windows servera göre çok daha ağırdır. Windows işletim sistemleri sistem gereksinimi minimum 1 gb ramdir. VDS 2 ve üzeri sunucularda istediğiniz şekilde windows kullanabilirsiniz. Vps sunucular windows işletim sistemi desteklememektedir.  Windows sunucu kiralamak için vds sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İndirimli windows kiralık sunucu paketlerini inceleyebilirsiniz. Windows hosting sunucusu kiraladığınızda ASP, ASP.NET , PHP yada HTML tabanlı web siteleri yayınlayabilirsiniz. Mysql yada mssql veritabanları kullanabilirsiniz. Plesk kontrol paneli üzerinden tek tıkla kurulan scriptleri hızlıca kurabilirsiniz. Kullanıcılarınız için mail serviside kullanabilirsiniz. Windows sunucularda IIS hizmetleride bulunmaktadır. Uzakmasaüstünden ihtiyacınız olan tüm yapılandırmalara kolayca ylaşabilirsiniz.

Windows sunucu paketlerini buradan inceleyebilirsiniz :

https://www.control.com.tr/vds-kiralama

Ayarlar bölümünden windows sunucu işletim sistemini seçebilirsiniz. Kiralık sunuculardaki indirimleri inceleyebilirsiniz.

 

vds satın al

vds satın al

 

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !