Windows Sunucu Kiralama

Windows Sunucu Kiralama

Windows sunucu kiralama hizmetlerimizle çok uygun fiyatlara kendi sunucunuzun sahibi olabilirsiniz.Windows işletim sistemine sahip windows sunucularınıza ister düşük maaliyetlerle vds olarak isterseniz dedicated olarak sahip olabilirsiniz.

Windows sunucu kiralama hizmeti sunarken sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi anlıyor ve ihtiyaçlarına tam çözüm sunabilecek sunucular geliştiriyoruz.İhtiyacınıza göre windows sunucunuzu windows server 2003 , server 2008 , server 2012 olarak kurulumunu yapıyoruz.Hali hazırda bir sunucunuz var ise sunucununuzun taşıma işlemlerini uzman ekibimiz ücretsiz olaraak yapmaktadır. Windows kiralık sunucularımızda isteğinize göre persits bileşenleri , paralels plesk panel, sql server, asp,.net frame work .net3,.net3.5,.net4,.net4.5  olarak kurulumunu yapıyoruz.Windows sunuclarımız tamemn ihityaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir.Web sitesi yayıncılığı yapacak iseniz ona göre ayrı bir networkte,upload download işlemleri yapacak iseniz ona göre ayrı bir networkte windows sunucularımız barınmaktadır.

Windows sunucu kiralama hizmetini hem Türkiye lokasyonlu sunucularımızda hemde ihtiyacınıza göre yurt dışı lokasyonlu sunucularımızda yapmaktayız.

Windows kiralık sunucularımızla beraber ,windows işletim sistemi ücretsiz olarak kurulmaktadır,ayrıca paralels plesk panel ve bileşenleride ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.Web sitesi yayıncılığı yaparken ihtiyacınız olan windows sunucu için aşağıdaki linkten windows sunucu kiralama paketlerimizi inceliyebilirsiniz.Ucuz sunucu kiralama için aşağıdaki linkten windows sunucularımıza bir göz atmanızı öneririm.

Windows sunucu kiralama sayfası veen ucuz sunucu fiyatları için : https://www.control.com.tr/vds-kiralama adresini ziyaret ediniz…

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !