Windows Sunucu

Windows Sunucu Kiralama hizmetini Türkiye lokasyonlu sunucularımızda yapmaktayız.

Hemen İnceleyin

Windows Sunucu | Windows Sunucu Kiralama


Windows Sunucu Kiralama hizmetlerimizle çok uygun fiyatlara kendi sunucunuzun sahibi olabilirsiniz.Windows işletim sistemine sahip sunucunuz için VDS olarak veya dedicated olarak hizmet alabilirsiniz.

Windows Sunucu hizmeti sunarken sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi anlıyor ve ihtiyaçlarına tam çözüm sunabilecek sunucular geliştiriyoruz. İhtiyacınıza göre Windows sunucunuzu Windows Server 2003, Server 2008, Server 2012 ve Server 2016 olarak kurulumunu yapıyoruz. Hali hazırda bir sunucunuz var ise sunucunuzun taşıma işlemlerini uzman ekibimiz ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Windows Kiralık Sunucularımızda isteğinize göre Persits bileşenleri, Plesk Panel, SQL Server, ASP, .Net Framework, .net3, .net3.5, .net4, .net4.5 olarak kurulumunu yapıyoruz. Windows sunuclarımız tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir. Web sitesi yayınlayacaksanız ona göre ayrı bir network içinde, upload download işlemleri yapacaksanız da ayrı bir network içinde Windows sunucularımız barınmaktadır.

Windows Sunucu Kiralama hizmetini Türkiye lokasyonlu sunucularımızda yapmaktayız.

Windows kiralık sunucularımızla beraber, Windows işletim sistemi ücretsiz olarak kurulmaktadır, ayrıca Plesk Panel ve bileşenleride ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır. Web sitesi yayıncılığı yaparken ihtiyacınız olan Windows sunucu için aşağıdaki linkten paketlerimizi inceliyebilirsiniz. Uygun fiyatlı kiralama için aşağıdaki linkten Windows sunucularımıza bir göz atmanızı öneririz.

Windows sunucu kiralama sayfası ve en uygun sunucu fiyatları için:

https://www.control.com.tr/vds-kiralama adresini ziyaret ediniz…

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaşın:
 insan kaynakları
 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları Hemen İnceleyin !

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat