windows vds

Windows VDS

Windows VDS sunucularda windows Server 2008 , Server 2012 yada windows 7 kullanabilirsiniz.

VDS Kirala

VDS Kirala

Windows VDS

Windows VDS

Tüm windows vds sunucularda Windows uzak masaüstü erişimiyle vds sunucunuza bağlanarak ev bilgisayarınız gibi kullanabilirsiniz. Muhasebe programları , Forex programları , oyunlar, asp ve asp.net web siteleri için Windows VDS sunucular idealdir. Asp ve asp.net web sitelerinizi yayınlamak için windows vds sunucunuzun yanında ücretsiz olarak plesk panelde tahsis edilmektedir. Firmamızın plesk partneri olması sebebiyle tüm plesk ürünleri ücretsiz olarak müşterilerimizin kullanımınza sunulmaktadır.

Plesk panele sahip sunucularda ayrıca tüm hosting optimizasyonu ve gerekli ayarlamalar CONTROL tarafından yapılmaktadır. Plesk panelli sunucularda sadece hosting hesabı için kullancı adı ve ftp şifresi belirlemeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra eski sunucunuzu control.com.tr nin güçlü sunucularıyla değiştirmek isterseniz ücretsiz olarak taşıma işleminide sağlamaktayız. Tüm windows vds sunucularda yalnızca Sas ve SSD diskler kullanılmaktadır. Raid yapısı Raid 50 dir.

uzak masaüstü

uzak masaüstü

Windows vds sunucularda 1 GB port 300-1000Mbit arası hat hızı ve limitsiz trafik bulunmaktadır. Windows vds sunucunuzu ayrıca upload-download işlemleri içinde kullanabilirsiniz. Tüm windows işletim sistemine sahip vds sunucuları https://www.control.com.tr/vds-kiralama adresinden inceleyebilirsiniz. Yıllık vds alımlarınızda özel kampanyaları ve indirim fırsatlarını ayarlar bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

VDS Kirala

VDS Kirala

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !