YILLIK VDS

Yıllık VDS

Yıllık vds sunucu kiralama indirimlerimiz yaklaşık 2009 yıılndan beridir sürüyor. Yıllık sunucu kiralama yapan müşterilerimiz en uygun fiyatlardan faydalanmaktadır. Tüm sunucularda periyodik alımlarda indirimler bulunuyor.

VDS-Fiyatlar

VDS-Fiyatlar

Yıllık alımlardaki özel indirimleri istediğiniz vds paketinde ayarlar bölümüne tıklayarak inceleyebilirsiniz.  Yıllık vds kiralama yaptığınızda bütün sunucularda özel indirim var. Bu indirimlerin yanı sıra fırsat ürünlerinden de faydalanabilirsiniz. Fırsat ürünü sunucular sınırlı stokludur. Stoklar dolduğunda sunucu fiyatı değişebilir. Control.com.tr olarak fiyat politikamız sabittir ve web sitemiz üzerindeki özel indirmler dışında farklı bir indirim bulunmamaktadır. Fırsat ürünü sunuculardan senelik alım yaptığınızda yaklaşık %50 ek indirim sunucunuza yansır.

Sunucu alımlarınızı tüm kredi kartlarına taksitli olarak yada peşin olarak yapabilirsiniz. Banka havalesiyle yada eft işlemiyle sunucu satın almak isterseniz önce sipariş verip ardından  iletişim menüsünün altındaki banka hesap numaralarına ödemenizi yapabilirsiniz. Havale/eft ile alımlarınızda ödemenizi tamamladıktan sonra iletişim menüsünün altından kısaca ad soyad ve ödeme yapılan banka bilgisini ödeme bildirimi bölümünden belirtmeniz gerekmektedir.

Yıllık VDS

Yıllık VDS

Senelik vds kiralamalarınızda aylık sağlanan hizmetlerdeki tüm ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kontrol panelleri ve teknik destek hizmetimiz vb  tüm hizmetler yıllık alımlarınızıda kapsamaktadır. Yıllık indirimli sunucu aldığınızda istediğiniz zaman periyot bitmeden iptalde edebilirsiniz. Örneğin yıllık sunucu kiraladığınızda 6 ay sonra iptal etmek istediğinizde yaptığınız ödeme yanmaz kalan ay tutarını iade alabilirsiniz yada müşteri panelinize kredi bakiyesi olarak yansıtılabilir. Erken hizmet sonlandırmada örneğin yıllık alım yaptınız ancak 1 ay sonra hizmet iptali yapmak istediniz ödediğiniz tutardan web sitemizde belirtilen fiyat listesindeki normal aylık  kullanım tutarı düşülerek iptal edilir. Çoğu kullanıcı aylık hizmet alarak önce hizmetleri deniyor ve ardından yıllık vds alarak özel indirimlerden faydalanıyor. Şimdi sizde hemen sipariş vererek bu özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

VDS-Fiyatlar

VDS-Fiyatlar

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !