VDS İndirim

VDS İndirimi

VDS İndirimleri devam ediyor. Windows VDS ve Linux VDS  sunucularda geçerli fırsat indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. Birçok kullanıcı Yeni yıl kampanyaları ve özel bayram indirimleriyle kendi sunucusuna sahip oldu. Şimdi fırsat indirimleriyle sıra sizde!

VDS Kirala

İndirimli VDS Kirala – VDS İndirimi

vds server

vds server

VDS sunucularla isterseniz web hosting yayını yapabilir isterseniz uzakmasaüstü sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan cloud alt yapıya sahip sunucunuza şimdi fırsat indirimleriyle sizde sahip olabilirsiniz. %50 ye varan fırsat indirimleriyle hemen sipariş verin 40 dakika gibi kısa bir sürede sunucunuzu teslim edelim.

indirim

indirim

İndirimli VDS sunucular stoklarla sınırlıdır. Her sunucu için farklı indirimler mevcuttur . Ayarlar bölümünden satın almak istediğiniz sunucununu indirimli net fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayarlar bölümünden ayrıca sunucunuzu birkaç kısa adımla ayarlayabilirsiniz. Windows yada Linux işletim sistemlerinden herhangi birini seçebilirsiniz. VDS sunucularda geçerli ilk ay özel indirim kuponuyla hizmet alarak deneyebilirsiniz. Güncel indirim kupon kodlarına  sol menüden yeni kullanıcı indirim kuponları bölümünden erişebilirsiniz. Yeni kullanıcı indirim kuponları sadece yeni üyeliklerde geçerlidir. İndirim kuponunun aktif olması için ayarlar bölümünden direk sipariş vermeniz ve sipariş esnasında indirim kuponunu girmeniz gerekmektedir . Aktif üyeliği bulunan kullanıcılar bu indirimlerden faydalanamazlar. Kampanyalı ve indirimli vds sunucularda windows 7 , centos ,windows 2008 işletim sistemlerini, plesk yada cpanel kontrol panelini veya uzakmasaüstünü seçebilirsiniz. İndirimler hakkında detaylı bilgi almak için 0212.909 0 960 ‘ı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

VDS Kirala

VDS Kirala

 • 00

  Gün

 • .
 • 00

  Saat

 • :
 • 00

  Dakika

 • :
 • 00

  Saniye

Yoğun İstek Üzerine kampanya uzatıldı!

VDS sunucuları incelemek için tıklayın!

Tüm VDS Sunucularda !!!

ilk ay %50 İndirim !

Kapat

Bize Ulaşın

Türk Bayrağı

(0212) 909 09 60 (dahili 1)

(0850) 302 34 99 (dahili 1)

Bilgi

Teknik destek almak için yetkili girişi yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için aşağıyı tıklayınız.

Teknik Destek mi Lazım ? Yetkili Girişi için Tıklayın !

Sipariş Öncesi Sorunuz mu var ? Hemen Buradayız !